Jump to content

alkotestiran pred kućom


otpisani

Preporučene objave

pomoć molio bih  prie par mjeseci zaustavio se pred kućom na svom kolnom prilazu  iz mraka trći čovjek sa baterijom u prvi mah mislio ide me neko napast kad ono policajac  ja želim izač iz automobbila on mi otvara vrata zaprečava tjelom put prema kući i traži me vozačku i prometnu ja svjestan da sam popio dajem mu dokumente na što mi on otvori vrata auta do kraja i kaže mi dali sam voljan pristupit alkotestiranju pristajem i pirim 1.98  policajac  ide pisat kaznu  i ništa skupilo se pol ulice i ljui ne vjeruju da to radi jer napominjem auto ugašen ja se spremam izač van oni sakriveni sa kombijem iza naslaganih drva nevidljivi nema palice ni rotacije niti me pratili jedino su znali da neko mora naič tom  cestom pošto je u domu bila proslava rođendana  i bilo je puno auta bilo je oko ponoći kad sam zaustavljen policajac nije imao ni kapu ni reflektirajući prsluk  i kazna je bila 10000 kn i 3 mjeseca vozačka žalio sam se jer imam neke prijatelje u policiji koji su mi savjetovali da se zalim jer sam nepropisno zaustavljen i kažnjen jer patrola je bila 60ak metara od moje kuće oduzeo mi vozaćku na 12 h  i moro sutra dan iči po nju priznao sam da sam popio izrazio žaljenje pa bih molio dali je imao neko slična iskustva i čemu se mogu nadati na prekršajnom sudu napominjem u 26 godkako imam vozaćku nikad nisam bio kažnjavan da još bih napomenio da je dom udaljen 300 tinjak metara od moje kuće pozz svima i molio bih  neki savjet kako se ponašat na sudu šta reči od svega ovog navedenog 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 45 minuta, drot13 je napisao:

Nisu nepropisno postupili (ni kapa ni prsluk policajca nemaju utjecaja na to što si ti vozio pijan), tako da će ti svako kompliciranje u tom smjeru značiti da nemaš uvjeta za ublažavanje kazne. Priznanje, kajanje, olakotne okolnosti (nekažnjavanost) i molba za smanjenjem kazne.

hvala znaći ni prijateljima iz policije ne vjerovat hvala na savjetu poslušat ču tvoj savjet i ići u tom smjeru 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija