Jump to content

Obavijest o pocinjenom prekrsaju, trazenje podataka


lelouisvuitton

Preporučene objave

Dobila sam obavijest o pocinjenom prekrsaju za prekoracenje dopustene brzine kretanja vozila u iznosu za 41.6km/h u kojoj me traze podatke o vozacu. Posto je proslo dva mjeseca, nisam dostavila podatke jer se ne sjecam tko je vozio posto zivim sa vise clanova kucanstva a u meduvremenu sam i zaboravila na to :D Zanima me kako utvrditi tko je vozio ako se ne zna te ako sam ja vlasnik vozila te da li cu morati snositi kakve daljnje troskove? Da li ce mi doci kakva kazna radi nedavanja podataka? Studentica sam i nezaposlena.. mozete mi dati neki savjet? 
 

Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 55 minuta, drot13 je napisao:

Da, doći će ti kazna za nedavanje podataka, 5000-15000 kuna, jer ti je rok za davanje podataka istekao tako da sad više nije ni bitno tko je vozio i više te nitko neće to ni pitati.

Imat ćeš pravo prigovora, a ako si nekažnjavana, vrlo je vjerojatno da će ti kazna biti značajno smanjena.

Nemam apsolutno nikakvih kazni. Znaci da pisem prigovor i da navedem da sam studentica i nezaposlena.. jel znate otprilike koliko bi me mogla doc kazna? I da li cu imat prilike platiti polovinu ili 2/3?

Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija