Jump to content

Ovrha, žalba,


Adacta adacta

Preporučene objave

U ovršnom postupku predana je žalba po čl. 50. stav 1,2,5,9,10,11 N.N. 112/12 i druge.,opčinskom sudu u Zagrebu povodom ovrhe na novčanim sredstvima.                 Prošlo je više od godinu i pol dana te sada na e stranici stoji.(Popratno izvješče za viši sud)

Što znači da se tek sada poslalo na viši. Koliko če se sada otprilike čekati na odgovor na žalbu?          I ukoliko se odgovori na žalbu  da li se upisuje na e stranici istoga opčinskoga suda? 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Borbena7 je napisao:

To Popratno izvješće znači da je spis poslan po žalbi na odluku drugostupanjskom sudu. Tako da je žalba već bila dostavljena na odgovor ili je bar trebala biti dostavljena na odgovor drugoj strani.

Tako da je žalba već bila dostavljena na odgovor ili je bar trebala biti dostavljena na odgovor drugoj strani.?? 

Kako mislite da je bila dostavljena na odgovor ili je trebala biti dostavljena.? 

Žalba je predana prije godinu i pol dana istom sudu koji je donjeo rješenje o ovrsi, naravno da je druga strana dobila žalbu na uvid, ali mi nismo dobili njihovu žalbu ili odgovor na žalbu, tj oni se nisu žalili na moju žalbu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Adacta adacta je napisao:

Kako mislite da je bila dostavljena na odgovor ili je trebala biti dostavljena.? 

Vaša žalba je trebala biti dostavljena drugoj strani.

, Adacta adacta je napisao:

ali mi nismo dobili njihovu žalbu ili odgovor na žalbu, tj oni se nisu žalili na moju žalbu

Na njima je bila odluka, da li će uložiti žalbu i da li će odgovoriti na Vašu žalbu, ali nisu bili dužni ni jedno, ni drugo.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija