Jump to content

vožnja s nevažećom vozačkom dozvolom


anonimno

Preporučene objave

  • 1 mjesec kasnije...

Hehe, prije 10 minuta vidim iza sebe rotaciono svjetlo, nista, zaustavim se, i kao sto sam i pretpostavio, zaustavili me jer sam kroz crveno prosao (nakon sekunde crvenog) pri skretanju iz palmoticeve lijevo (neopasno krizanje, nigdje zive duse). Ja velim "ne znam o cemu pricate", ovaj veli "crveno ko kuca", "jeste pili sta", ja popio mozda butelju vinu, velim "NE". Ajde odi puhati, napusem 0.0. (Nisam pio zadnjih 1-2 sata, i jeo sam, i zadnje sto sam popio je bila coca-cola i obicna voda, bez obzira brijem da mi se jos s noci petak na subotu nije alkohol izasao, a kamoli sad)..

Vele, mlad si vozac (auto od preko 100 konja nije spomenuo, ne gledaju to bas previse), uzet cemo ti dozvolu, ja kazem pisite zapisnik. Kad dolazi ovaj nakon minute (!) i vraca prometnu i vozacku!?

Govori, vama je istekla vozacka dozvola prije 2 tjedna, ja velim "koja je procedura", jer ono, nije mi jasno, veli on nesto tipa "a nista..", ja reko "sreca u nesreci", kaze on "da", vratim "laku noc decki"... :)))

I odmah google, jer znao sam da su mi mogli nesto napisati, i eto naletim na ovo, 300kn, necu je nikad ni produzit... :))

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija