Jump to content

Ovrha A1 (ranije VIPneta)


Analitichar

Preporučene objave

Poštovani! 

Molim odgovor.

Imao sam dugovanje prema A1 Hrvatska (ranije VIPnet) i ono sukladno pravomoćnom rješenju o ovrsi JB iznosi 3.008,13 (na dan 13.07.2020.). 

Pošto je ovrha pravomoćna s 2018. godinom, kad me mogu blokirati i zašto me do sad nisu blokirali?

Postoji li zastara?

Mail koji sam dobio od odvjetnika je priložen.

Hvala

Poštovani,
 
ovim Vas putem obavještavamo kako Vaše dugovanje prema A1 Hrvatska d.o.o. (ranije VIPnet d.o.o.), sukladno pravomoćnom rješenju o ovrsi javnog bilježnika Xxxx Xxxxxx, posl.br. Ovrv-xxx/18, na današnji dan, 13.07.2020.g. iznosi 3.008,13 kn.
 
Slijedom navedenog, uplatu navedenog iznosa na današnji dan, možete izvršiti na račun: 

Primatelj uplate:  A1 Hrvatska d.o.o. Zagreb, Vrtni put 1,

IBAN: HR4623900011100337943
Model: HR00, 
Poziv na broj: xx
xxxxxx-2018
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovršni postupak se pokreće na prijedlog ovrhovoditelja, a on sam odlučujem kada će ga pokrenuti, odnosno hoće li ga uopće pokrenuti. U pravilu čekaju, a za to vrijeme Vama se dug uvećava na ime kamata. Ovdje bi zastara trebala nastupiti nakon 10. godina od pravomoćnosti, ali samo ako se ne prekine zastarni rok, jer u tom slučaju on i dalje teče, ali se računa iz početka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija