Jump to content

Krivotvorenje bankovne potvrde


Joho

Preporučene objave

Krivotvorila sam bankovnu potvrdu za upis na faks i nedavno su to otkrili i tuze me za krivotvorenje pa me zanima cijeli proces. Da li zovu ili salju postom? Jer ako salju postom, a znam da takve stvari postar mora uruciti u ruke, moze li se nekako zatraziti osobno preuzimanje posto nisam doma u jutarnjim satima kada postar dolazi. I zanima me kolko vremenski to traje jer sudeci po svemu sto sam citala slijedi mi uvjetna kazna ako se ne varam. I zanima me posto radim trenutno, da li ce obavijestiti mog poslodavca i zapravo da cu morati prestati raditi dok mi traje ta uvjetna ili koji je proces? Jer htjela bih nastaviti raditi tu gdje radim pa me to jako zanima da li ce ta kazna imati ikakvog utjecaja taj moj posao. 

Unaprijed hvala! 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na 07. 05. 2021. at 1:33, drot13 je napisao:

U kojoj fazi je taj postupak, tj. od koga očekuješ poziv (policije, državnog odvjetništva, suda...)?

Na kakvom poslu radiš, tj. je li to kazneno djelo zapreka za obavljanje tog posla? 

A jos nije pokrenut postupak jer su me tek zvali s faksa da ce prijaviti. 

A radim u ducanu s robom i to mi nikako nije povezano sa time jer je ta potvrda vezana iskljucivo za faks. Nije da je krivotvorena recimo diploma pa sam se okoristila i da zbog toga vise ne mogu nastaviti raditi na tome poslu. I zato me i zanima hocu li moci ostati raditi na istom poslu. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na 09. 05. 2021. at 17:43, drot13 je napisao:

Tvoj poslodavac neće biti obaviješten i ovo nema nikakvog utjecaja na posao trgovca.

Hvala puno na odgovoru! 

 

I jos jedno pitanje.... Smije li se pod uvjetnom kaznom putovati na par dana negdje izvan drzave ili dok traje ta uvjetna, recimo 3 godine, smijem biti iskljucivo u RH? 

uređeno: od Joho
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija