Jump to content

Kao u komunizmu


anonimno

Preporučene objave

Dobar dan,

Pisem Vam iz Poreca. Zalim se naxxxxxx koja kao u komunizmu naplacuje razne namete, kao sto su doprinos za izgradnju i koristenje kanalizacije i doprinos za obnovu voznog parka.To sve naplacuju svim kucanstvima, i onima koji se sluze septickom jamom-znaci nemaju prikljucak na kanalizaciju.2001 god. je bila donesena odluka od gradskog poglavarstva da xxxx mora besplatno prazniti septicke jame onima koji se sluze istima iz razloga sto placaju doprinose.To su radili jedno vrijeme, a nakon toga su vidjeli da im se to ne isplati i poceli su ponovo naplacivati praznjenje ali to boze 70% od cijee - 30% na njihov trosak. Kao potrosac i primatelj usluge sam jako ogorcan na tu cinjenicu, iz razloga sto mislim i uvjeren sam da onaj koji daje uslugu treba iskljucivo iz svoga đepa uloziti i stvoriti uvjete za naplatu usluge, a ne to napraviti na teret potrosaca a poslje im jos naplacivati uslugu. To bi bilo isto kao da naplacujemo turistima naknadu za izgradnju novih kapaciteta i naknadu za odrzavanje istih! Pa sta bi nama ti ljudi rekli - mislim da se nikad vise nebi vratili kad bi to vidjeli...

Kao potrosac bi Vas zamolio da ispitate tu situaciju sa xxxxx te da mi odgovorite na pitanje: Dali moramo placati te namete ili nemoramo?

 

Unaprijed zahvalan

 

Zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Malo ću se nadovezati na post gospodina iz Poreča. Naime, riječ je o čistoj bahatosti djelatnikaxxxxPoreč. Radi se o tome, da domaća djeca u predvečernjim i večernjim satima, uz rivu prodaju školjke izvađene iz mora. No, uz njih prodaju osobe s lošim izgovorom hrvatskog jezika, prodaju razna kozmetička sredstva, uptinog porijekla i kvalitete. Kako se radi o prodaji van tržnog prostora, bio sam nazoćan jednom "postupanju" djelatnika rečene tvrtke, prema djeci, teško mi je i opisati kako je to i izgledalo, no ostatak se ne dira. Temperamentan kakv jesam, reagirao sam žestoko i van kontrole prema rečenim djelatnicima, navodeći već gore opisano, ili prodaju svi ili nitko. Počela se stvarati gužva, koja srećom nije završila fizičkim obračunom, a ne bi mi bilo ni žao da sam to i učinio i odgovarao bih za to, bez ikakovih primjedbi. To je jedan od primjera kako rade, a da ne spominjen propuštanje kroz rampe u Stari dio Grada. Stvarno su grozni, a Poreč slovi kao jedan od najboljih turističkih gradova u Hrvatskoj, no ispod tepiha toliko smeća.............. :-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija