Jump to content

molim pojašnjenje


flak

Preporučene objave

Svaki mjesec mi stiže dugovanje za mirovinsko i zdravstveno.Poštar kovertu samo ubaci u sandučić mada lijepo piše da u slučaju da stranka vlastoručno ne primi pošiljka se vrača pošiljaocu u ovom slučaju poreznoj upravi.Šta u tom slučaju napraviti jer je očito da netko tu krši zakon

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nitko ne krši nikakav zakon, zanemari ovaj post prije, netočan je i potpuno krivi.

 

Dugovanje ti ne stiže poštom. Poštom ti stižu uplatnice, poziv na platež pretpostavljam nečeg što si dužan. Ne radi se o dostavi "s povratnicom AR", već se radi o dostavi "R".

 

Ako netko krši zakon onda si to ti dragi moj, a ne poštar, a ne porezna, a ne netko drugi. Zato ti preporučam da sjedneš na neko prometalo i odeš do porezne uprave, uskladiš dugovanje i dogovoriš plaćanja sa istom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

napisao sam AKO je otrgnuta povratnica.

Pretpostavljam da ce covjek znat kakvu je kovertu dobio i sto je izvadio ih nje. :-?

rubens je napisao:

Nitko ne krši nikakav zakon, zanemari ovaj post prije, netočan je i potpuno krivi.

 

Dugovanje ti ne stiže poštom. Poštom ti stižu uplatnice, poziv na platež pretpostavljam nečeg što si dužan. Ne radi se o dostavi "s povratnicom AR", već se radi o dostavi "R".

 

Ako netko krši zakon onda si to ti dragi moj, a ne poštar, a ne porezna, a ne netko drugi. Zato ti preporučam da sjedneš na neko prometalo i odeš do porezne uprave, uskladiš dugovanje i dogovoriš plaćanja sa istom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija