Jump to content

autobusno stajalište pred kućom


zoja555

Preporučene objave

vrsi se rekonstrukcija ceste i autobusno stajaliste je nakon 30 godina relocirano-pred moju kucu! o tome nismo ni obavjesteni, nek je prica dosla do nas slucajem. poglavarstvo opcine je samo sturo izjavilo kako je nova lokacija jedina koja udovoljava zakonskim kriterijima (a to ne stoji).naime, lokalne face su se odlucile za neke svoje zahvate. sto mogu napraviti? da li imam pravo traziti uvid u dokumentaciju? zalba?kako ih zaustaviti?kako je nakon svih tih godina bas ova lokacija najpogodnija, a zdravim razumom se shvati da je postojeca najmanje na smetnju bilo kome, s obzirom na tip objekta ispred kojeg je i udaljenost od tog objeka. :-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nisam siguran da ćete išta postići. Ili je to pogodna lokacija ili je netko jači od Vas. Zaboravite.

 

Imao sam isti problem i autobusno stajalište tik je ispred mojih prozora gdje stalno boravimo i spavamo. I ja neznam zašto baš tu iako lokacija i nije najpogodnija tj. tu ima najmanje stanovnika.

Nisam se žalio.

Ali s vremenom uopće i ne primjećujem da je autobus stao na stajalištu ili da je krenuo.

Bolje da se ne opterećujete, mislim da ništa nećete postići, priviknuti ćete se kao i ja. A kada pada kiša, kada ste u stisci, kada nešto brzo treba nabaviti, dobro dođe.

Vama možda moj savjet neće odgovarati, pa pokušajte, prva je instanca ZET.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija