Jump to content

Mišljenje strucnjaka...bilo koga..


gbancic

Preporučene objave

Suprug alkoholicar, vise puta prijavljen za obiteljsko nasilje, ima zabranu prilaska na 9.mjeseci, mjeru je prekrsio, prijavila sam ga, sad je zadrzavanju u Remetincu do utorka, a sutkinja zeli cuti i moju stranu price. Ovo se događalo vec 4 puta, konstanto pod utjecajem alkohola, zadnji put napuhao 2.65 promila. Odbija lijecenje. Od svih tih suđenja nikakav papir dobila nisam. Pokrenula sam tuzbu za razvod, jer se nije pojavljivao u czss. Nije zaposlen. Do zadnje prijave prakticki me slijedio, gledao iz parka u stan. Imamo sina od 9 godina. Ne zeli cut za oca, srami ga se. Jako se uznemiri na njegov telefonski poziv,a kamoli susret. On je kada zove sina uopce ne razgovara vec je prvo pitanje gdje je mama, s kim je mama.... Jako sam bijesna na to pravosuđe. Izgleda da me treba natuc, ubiti da se nesto pokrene...

Posto ne radi, kako ce alimentaciju placati, to mi je bitno jer me uvalio u dugove koje otplacujem...

Nasilan nije, vec me je psihicki maltretirao i vrijeđao pogrdnim imenima.u velikim dozama alkohola, pio je dan i cak po noci....zbog svega imamo i nadzor czss, ja sam popustala i mislila da ce pristat na lijecenje, nista...centar mu je rekao ako ga takvog primim natrag da nam mogu dijete uzeti, jer nadzor je u vise puta produzivan zbog njega i problema koje izaziva...

Uglavnom, ja prijavljujem, kao da sve stoji...on dobije ili zadrzavanje 15 dana ili ga sutkinje puste...vec mi se svi smiju i ispadam glupa i sudu i policiji...

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne ispadaš glupa, samo ga prijavljuj, svaki put bez iznimke (psihičko nasilje, uznemiravanje i kršenje zabrane pristupa je jednako nasilje kao i tjelesno). Na žalost, sudovi kod nas traju, bez obzira što su to žurni postupci. Što se tiče tih prekršajnih, oni ti vatrogasno riješe problem taj dan, neće riješiti osnovni problem. Slobodno se obrati nekoj od udruga za pomoć žrtvama nasilja, ako ništa drugo, bar za pravnu pomoć kako bi rastava, skrbništvo i sve dr. bilo što prije riješeno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija