Jump to content

Prijava prebivališta kod prijatelja


545

Preporučene objave

Ako prijavim sebe zenu i dijete kod prijatelja u ZG 

Koje su moguce komplikacije za mene i njega?

Koliko vidim ako je samo novčana kazna 500 do 5000kn u slučaju da nas ulove ne brine me toliko.

Veci problem je sto bi bio veci dohodak po članu kucanstva, na što sve to može utjecati?

Vidim da traže podatak o kvadraturi u prijavi, te bi nas tako 6 fiktivno živjelo u 50 kvadrata, iako realno živi samo on žena i dijete, koliko to može biti sumnjivo? Je li mozda bolje napisati vise kvadrata u suglasnosti i prijavii?

U slučaju provjere ili nečega, olakotna je okolnost da mi zapravo živimo u stanu ispod njega(u renti)

Razlog prijave prebivalista je vrtić za našeg malog, jer nam je inače prebivaliste u okolici ZG, a zivimo i radimo u samom ZG

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , 545 je napisao:

Ako prijavim sebe zenu i dijete kod prijatelja u ZG 

Koje su moguce komplikacije za mene i njega?

 

Koliko vidim ako je samo novčana kazna 500 do 5000kn u slučaju da nas ulove ne brine me toliko.

Veci problem je sto bi bio veci dohodak po članu kucanstva, na što sve to može utjecati?

 


 

Vidim da traže podatak o kvadraturi u prijavi, te bi nas tako 6 fiktivno živjelo u 50 kvadrata, iako realno živi samo on žena i dijete, koliko to može biti sumnjivo? Je li mozda bolje napisati vise kvadrata u suglasnosti i prijavii?

U slučaju provjere ili nečega, olakotna je okolnost da mi zapravo živimo u stanu ispod njega(u renti)

 

Razlog prijave prebivalista je vrtić za našeg malog, jer nam je inače prebivaliste u okolici ZG, a zivimo i radimo u samom ZG

Osim toga brine me da ne bi lupili neki porez kao za najam i kazne vezane uz to

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija