Jump to content

platni nalog racuna odvjetnice


marija34

Preporučene objave

Dobar dan,

dobila sam platni nalog Opcinskog suda Zagreba radi neplaceni racuni odvjetnice.

Ne razumjem slijedece:

odvjetnica je sudu u Zagrebu predala 2022 jedan racun koji je datiran od 2018 sa starim predmetima za koje nikad nisam dobila racune. predmeti su iz 2015 i 2016 godine.

dalje je navela u tom racunu predmet u kojem je zastupala majku 2015. znaci hoce da platim i racun za majku. a stim predmetom nemam nista.

To znaci odvjetnica može jednostavno pokrenuti platni nalog a osnove sud ne kontrolise?

To je sudu vjerodostojno?

I sta sad?

Mogu poslati prigovor i napisati da nisam suglasna sa racunom od 2018, posto ga nisam ni doblia niti nemam nista sa predmetom od majke pa sto pplatiti

Ili predati odvjetniku da to rijesi?

Koliko ja razumjem odvjetnica pokusa izbegnuti zastaru za racune is 2015 i 2016 godine pa predaje sudu neki racun iz 2018 koji nisam dobila. Ima smisla?

Hvala na odgovor!

 

uređeno: od marija34
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • marija34 je promijenio naziv u platni nalog racuna odvjetnice
  • 1 mjesec kasnije...
prije 17 minuta, Borbena7 je napisao:

Majka Vam je živa?

Da.

Predato je mom "novom" odvjetniku. Racun tog odvjetnika sam odmah nakon prigovora dobila i platila.

Odvjetnik kaze sta se tice predmeta majke nema razloga da meni naplati. Nema tu nista da platim.

Radi onih stari predmeta mora se vidjeti pred sudom kako je obracunato.

Ako nema dogovora sa odvjetnicom kako se placa moze poslati odvjetnica jedan racun nakon pravomocne presude ukupno za svaki posao.

Ako ima dogovor da naplati nakon svakog rada vazi zastara od pet godine od dana kad je mogla obracunati.

Ja sam joj u ono vrijeme rekla hocu za svaki posao obracun. I to vise puta usmeno dok sam poslala email da mi posalje za svaki posao obracun.

Na tu email mi poslala email da mi nece poslati racune za svaki posao.

Sad ce valjda pred sudom odvjetnica tvrditi da nema dogovora a ja da ima.

uređeno: od marija34
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija