Jump to content

Utvrda i parcelacija


Ornela75

Preporučene objave

Da li djelatnica u gradskom odjelu ima pravo na to da nakon urađene utvrde čestica ima pravo reći da će to biti tako kako je moja majka uradila sa geodetom bez obzira kako se ja očitovala? Čemu onda očitanje? Majka je pokrenula parcelacija, prije toga utvrdu... Inače smo 3 suvlasnika kuće 440m2 koja se proteže na 3 veće čestice I ne komuniciramo pa je sve tako teško. Kaže: riješit će se ovako bez obzira na vaše očitanje???? Smije li ona to i je li u skladu sa zakonom? Hvala 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma još nije pola toga u katastru i zemljišnim knjigama. Ostavinske se radila po nerealnim stanju. U gradu Pula mi govore da to ide sa legalizacijom i da sam svugdje suvlasnik. A na z izvatku piše ni pola toga. Legalizacija pokrenuta u 6mj. A tata umro u 3mj.Na vodno sad posle spajanja tih čestica na kojima se proteže kuća ide uknjižba svega. Odvjetnik mi je prijatelj sa čovjekom koji je sa mojom majkom i sve mi se čini da vuče na njihovu stranu. Godinama se vrtim u neznanju i šetanju od vrata do vrata. Puno Vam hvala na odgovoru. Znači parcelacija se ne može bez mog potpisa odviti? 😊

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija