Jump to content

Odjel za dijagnostiku Remetinac


Mary1234

Preporučene objave

Poštovani, dečko je prije 3 tjedna završio u Remetincu, imao je tjeralicu na glavi. Presuda je pravomoćna, dobio je godinu i 6 mj ali to nije problem. Problem je sto nema načina da se čujem s njim a kamoli posjete da mi odobre, uzela sam odvjetnika stalno mu ide tamo i prenosi moje poruke, ali toga mi je vise preko glave. Crpi me psihički. Zar ne postoji način nikakav? On je pokrenuo čak i zahtjev za ženidbu, koliko to traje? Naveo me kao kontakt, naveo me kao posjetu ali to ide stravično sporo.Postoji li odvjetnik koji bi mogao mi ishodovati malo brže te dozvole, cijena je nebitna samo da ga vidim ili čujem! Paket moj prima, pismo mu dođe u roku 3 dana u ruke, sve ostalo ajme. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Bok,

ako bi Vi bili njegova supruga, znaci 1. loza srodstva , pustili bih Vas u posjetu u Remetinec ,

ali njegovi roditelji , brat , sestra mogu 2 puta u 1 mjesecu doci u Remetinec na posjetu.

1. Za Vas je vazno sada samo da drzite telefonski kontakt snjim, uplatite mu novac u zatvor Remetinec , pise na ulaznim vratima za posjetitelje  i visi velika "primjer uplatnica" , tako da on ima novac da sebi tamo kupi telefonsku karticu i on preda zahtjev u Remetincu za odobrenje da napr. Vas zove, ili roditelje.

Neka odvjetnik ako je u Zagrebu Vama pomogne i ode tamo i pogleda, ako Vi niste u ZG da to pronađete.

2. Sada uskoro , znaci nakon 4 tjedna ce ga prebaciti u drugu kaznionicu , od tamo ce se on vama javiti telefonski ako Vi javite ili njegov odvjetnik da se prebaci novac iz Remetinca u novu kaznionicu, to morate zvati u Remetinec , ako niste ovlasteni jer niste supruga,  mora zvati njegov odvjetnik ili roditelj i traziti da mu se novac sa njegovog racuna iz Remetinca prebaci u (novu) kaznionicu, jer ako ne trazite, oni ga prebace i tamo dode bez novca i ne moze nikome javiti gdje se uopce nalazi.

Znaci drzite snjim Kontakt preko telefona svaki dan, kad se vise ne javi , znate da je prebacen, onda trazite preko odvjetnika da on sazna kamo su ga prebacili i njegov novac da se posalje iz Remetinca u (novu) kaznionicu.

3. Cim saznate u kojoj je (novoj) kaznionici odete u nadlezni Zupanijski Sud osobno i ispunite zahtjev za posjetu, tako i roditelji njegovi, taj nadlezni Zup. Sud to posalje k njemu u (novu) kaznionicu , i onda on moze ako hoce da potpise da Vi smijete doci u posjetu , mozete dolaziti na posjete svaki tjedan po odredbi tog zatvora, znaci ima 2 dana u tjednu po 2 do 3 sata posjete, i donesete mu svaki put nesto robe, knjige izd. stvati koje njemu trebaju.

4. Tada mu mozete i uplacivati novac preko poste kad god hocete. Samo napiste primatelj:

ZATVOR "XY"

njegovo ime i prezime

Adresa zatvora.

P.s. svatko tko god zeli , znaci i prijatelji mogu uplacivati njemu novac kad god i koliko god hocete, to ce mu 100% pomoci. Jer ima zatvorska trgovina gdje moze kupiti sve, a sve mu i treba , od higijenskih stvari, hranu, telefon ☎️ kartica , cigare.

Eto sve ovo gornje prenesite njegovom odvjetniku , tako da mozete uplatiti, tako da drzite Vi snjim telefonski kontakt, onda kasnije pratite preko odvjetnika, samo on moze saznati gdje ce ga prebaciti, nakon toga je lako, moci cete Vi u (novom) zatvoru dolaziti u posjete.

Sve najbolje Vam zelim.

I da mozete se i vjencati dok je on u zatvoru , ima i privatna soba za supruznike.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 30. 10. 2022. u 10:43, Irmgard je napisao:

2. Sada uskoro , znaci nakon 4 tjedna ce ga prebaciti u drugu kaznionicu , od tamo ce se on vama javiti telefonski ako Vi javite ili njegov odvjetnik da se prebaci novac iz Remetinca u novu kaznionicu, to morate zvati u Remetinec , ako niste ovlasteni jer niste supruga,  mora zvati njegov odvjetnik ili roditelj i traziti da mu se novac sa njegovog racuna iz Remetinca prebaci u (novu) kaznionicu, jer ako ne trazite, oni ga prebace i tamo dode bez novca i ne moze nikome javiti gdje se uopce nalazi.

Znaci drzite snjim Kontakt preko telefona svaki dan, kad se vise ne javi , znate da je prebacen, onda trazite preko odvjetnika da on sazna kamo su ga prebacili i njegov novac da se posalje iz Remetinca u (novu) kaznionicu.

3. Cim saznate u kojoj je (novoj) kaznionici odete u nadlezni Zupanijski Sud osobno i ispunite zahtjev za posjetu, tako i roditelji njegovi, taj nadlezni Zup. Sud to posalje k njemu u (novu) kaznionicu , i onda on moze ako hoce da potpise da Vi smijete doci u posjetu , mozete dolaziti na posjete svaki tjedan po odredbi tog zatvora, znaci ima 2 dana u tjednu po 2 do 3 sata posjete, i donesete mu svaki put nesto robe, knjige izd. stvati koje njemu trebaju.

 

Pozdrav, evo mali ispravak....

Kad Vam dečka prebace nakon mjesec dana (a može biti i dulje) prebace u drugi zatvor, prilikom dolaska u zatvor on ima pravo na "prvi poziv" na trošak zatvora da obavijesti obitelj gdje se nalazi. (U nekim zatvorima, zatvorenik sam može nazvati dok u nekim službenici kontaktiraju osobu koju on zatraži). 

Dalje, novac s njegova zatvorskog računa iz Remetinca se automatski prebacuje na njegov račun u zatvoru u kojem izvršava kaznz. Nemorate sami kontaktirati zatvor da prebacuju novac.

Prilikom dolaska u zatvor, dečko će obaviti razgvor s službenicima odjela tretmana, oni će ga pitati i za osobe koje želi da ga posječuju dok je u zatvoru, kao i za osobe koje želi kontaktirati telefonom. Službeinici odjela tretmana će Vas osobno nazvati i pitati da li Vi želite imati kontakt s njim. Morat će te dostaviti rodne list i možda još neke dokumente koje će Vas zatražiti. Nema potrebe da idete na Županijski sud.

Eto toliko.... Pozdrav i sretno...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija