Jump to content

Obrt i Apn subvencija


zbambulo

Preporučene objave

Pozdrav

Supruga je kupila stan uz subvenciju APN-a. Na toj adresi sam i ja prijavljen. Da li na toj adresi ja mogu prijaviti obrt a da ne utječe na apn? Za obrt nije potreban poslovni prostor već samo kao sjedište obrta. Da li u ovom slučaju moramo raditi ugovor o korištenju stana bez naknade? Ako da, onda koliko razumije iz odgovora Apn-a ona kao vlasnik ne smije davati u najam i od te priče ništa.

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
prije 32 minuta, Gulibuli je napisao:

Pošto za obrt ne treba, nego samo dozvola, možda je moguće

Ako nema ugovora o najmu ne kršite ugovorne odredbe APN-a.

prije 34 minuta, Gulibuli je napisao:

Najbolje da žena nazove banku kod koje ima kredit i njih pita da li to krši APN uvjete?

Ako ćete pitati onda je najbolje da to napravite pisanim putem, tako da imate dokaz u slučaju spora. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Hm, a što bi se dogodilo da obrt koji ima izjavu vlasnika da se dopušta sjedište bez naknade iznajmljuje stan (što može biti jedna od djelatnosti obrta)? Dakle, ne vlasnik stana već obrt koji tamo ima sjedište... Da li APN ima načina da to sazna ako se u ugovoru o najmu ne spominje vlasnik i da li je u tom slučaju vlasnik u prekršaju?  

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija