Jump to content

Upis u registar


agent

Preporučene objave

Da li znate,: upis promjene u registar može izvršiti javni bilježnik ali i OVLAŠTENA osoba u ustanovi. Dakle, ja kao pravnik mogu izvršiti promjenu upisa s ovjerenim potpisom mog ravnatelja uz sve ovjerene dokumente, ali mi to NE MORA učiniti javni bilježnik, osim ovjere potpisa i ostalog, i naravno masno naplatiti. Prijavu mogu i sama odnjeti u registar... :-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kako misliš otkrila sam Ameriku? Ako mi nisi već odgovorila kako treba mogla si se suzdržati od komentara tipa : Dobro jutro, čitaj:glupko?! A ti kao sve znaš, mislim ne dvoumiš se oko ničeg sve ti je jasno pa mene sad špotaš.

HVALA na pomoći, prava si kolegica (ili nisi) :thumbsdown:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pod 1) Koliko sam shvatila u tvom prvom postu nije ni bilo pitanja, niti traženja pomoći.

Pod 2) Kao pravnica, kojoj bi se postavila u radu problematika promjena društva, prvo bih pročitala ZTD, i vidjela što piše ili ne piše (a u čl. 62 piše da jb samo ovjerava prijavu, a ne piše da i mora sastaviti ili podnijeti prijavu).

Pod 3) Moram početi koristiti smajliće da ne izazivam neobuzdan bijes.

Pa tako moj prvi post glasi: Otkrili smo Ameriku?

:-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dakle da pogledamo ponovo kad me vučeš za jezik, dakle dobro ponovno pročitaj post:

1. pitanje piše Da li znate...(napisano bez upitnika, ali znaš onu sapienti sat)

2.nije TD jer lijepo piše ustanova, ravnatelj!!!

3. draga, zašto si bijesna?

4. kad sam JB pitala da li mogu sama, ona mi je rekla, tj. njena prisjednica da to po novom rade JB. Nisam htjela ulaziti u diskusije dok ponovno ne provjerim Pravilnik o... , a nisam ni morala jer nisam ništa platila, a ona je već korigirala račun.

5. radim sama pa i da hoć ne stignem fizički sve provjeravati a i nisam mislila da bi me JB s kojom dugo surađujem išla preveslati .

:-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

svaka osoba može sama sastavljati isprave i onda ih nositi na solemnizaciju i ovjeru kod javnog bilježnika.

to je oduvijek tako i nece se to promijeniti.

dodatna je usluga da ti to odnese ili sastavi javni biljeznik.

dakle agentice, notarica je u pravu kada kaže da ste otkrili ameriku, a po mome više ste otkrili toplu vodu.

 

pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

E dobro , nećemo više raspravljeti oko jednog pitanja...ja sam samo postavila pitanje preispitujući se, jer me koza htjela preveslati. Sad je umanjila račun za 800,00 kn, sve će mi napraviti ali će mi umanjiti račun,sad joj nije problem poslati sudu prijavu i bez zaračunavanja te usluge u iznosu od 800,00 kn!

 

Gdje se mogu kupiti / dobiti obrasci prijave propisane pravilnikom o upisu u sudski registar? Mislim JB ih imaju u kompj. programu a gdje ih mogu kupiti?!

Molim da me opet neki ne špotaju. Možda je vama ovo topla voda ali ja ovo nisam NIKAD radila , a nemam vremena okolo pitati i zvati. Zvala sam trgovački sud, registar i zamislite ženska NIJE ZNALA gdje to mogu naći?! Pa se vi meni smijete!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija