Jump to content

Obiteljsko pravo


profi

Preporučene objave

Poštovani molim odgovor. Imao sam sina koji je živio samnom jedno vreme i pohađao osn. šk. peti razred, ali majka se pobrinula da ode kod nje živit i uz pomoć centra uspjela je, to je bilo 2000 god.

Od tada ja nisam imao kontakt sa njime jer su mi branili i prijetili, ja im nisam smetao. Centar nije nikada pitao kako taj dečko živi ide li u školu i tako dalje, 2011god. javljeno mi je da je moj sin napravio suicid jer je bio pod utjecajem droge ( heroin)

u međuvremenu rodilo se djete za koje majka djeteta tvrdi da je to djete moga sina i sad traži utvrđivanje dali je otac tog djeteta moj sin. Dali moram se odazvat na utvrđivanje nakon 11 god. s obzirom da ja to ne želim jer možda se pojavi još neka majka djeteta koja će tvrdit da je otac moj pok. sin.  Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 21 sati , profi je napisao:

Dali i zaostatke platit ja sam u mirovini tri stenta ugrađena.

Kakve zaostatke?

prije 21 sati , profi je napisao:

te ste Vi i bivša supruga dužni plaćati alimentaciju za unuka

Ovo ovisi o njihovim mogućnostima, radilo bi se o zasebnim postupcima i iznosi uzdržavanja, ako bi i bili dosuđeni ne znači da bi bili u novčanim iznosima koje bi sin trebao plaćati da je živ.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija