Jump to content

Prvi prekršaj


anonimnaSS

Preporučene objave

Pozdrav, 

naime jučer sam bila privedena sa 3g marihuane. Nikada prije nisam bila kažnjavana niti imala ikakav prekršaj. Pošto sam punoljetna, zanima me da li ću radi ovoga imati dosje ili postoji nekakva mogućnost gdje se prekršaj "briše" nakon određenog perioda nekažnjavanja. Hoću li morati podizati na sudu potvrdu o kažnjavanju za buduća zaposlenja? Policajci su mi rekli kako kazna neće biti velika, a možda je i ne bude. Da li je to stvarno moguće? 

Zanima me kako ide ta cijela procedura na sudu. 

Jako sam zbunjena u vezi svega ovoga i stvarno mi treba pomoć. 

Napominjem da je prvi prekršaj, 3g sam predala odmah i potpisala sve korektno. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dobit ćeš prekršajni nalog na 5000 kn kazne, a sud po prigovoru to smanjuje na otprilike trećinu, pa na kraju to bude 1000-1500 kn.

Radi se o prekršaju i nije prepreka za školovanje ni zaposlenje, a ne vidi se na potvrdama o nekažnjavanju, bez obzira u kojoj je fazi postupak.

Uglavnom, ništa strašno ni dramatično.:palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 9 sati , drot13 je napisao:

Dobit ćeš prekršajni nalog na 5000 kn kazne, a sud po prigovoru to smanjuje na otprilike trećinu, pa na kraju to bude 1000-1500 kn.

Radi se o prekršaju i nije prepreka za školovanje ni zaposlenje, a ne vidi se na potvrdama o nekažnjavanju, bez obzira u kojoj je fazi postupak.

Uglavnom, ništa strašno ni dramatično.:palac:

Hvala Vam puno, sad mi je malo lakše.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija