Jump to content

Iznos najniže braniteljske mirovine


Kruno76

Preporučene objave

Prije svega zahvaljujem se u svoje osobno ime i svih ljudi na ovome forumu što svojom srdačnom osobnošću pomažete nama koji nismo baš snalaziti se u ovoj birokraciji. Vaš izračun u tablici je točan u lipu, ja sam probao računati po formuli što je objavio ledena kiša i onda inosi 3415 kuna što ipak nije točno stoga još jednom vi ste osoba velikog srca 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 21. 02. 2023. u 20:09, Kruno76 je napisao:

Prije svega zahvaljujem se u svoje osobno ime i svih ljudi na ovome forumu što svojom srdačnom osobnošću pomažete nama koji nismo baš snalaziti se u ovoj birokraciji. Vaš izračun u tablici je točan u lipu, ja sam probao računati po formuli što je objavio ledena kiša i onda inosi 3415 kuna što ipak nije točno stoga još jednom vi ste osoba velikog srca 

Izračun Vam se ne podudara zato što ste vi ostvarili pravo na drugu vrstu mirovine od ove koje ste računali prema mom naputku. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jeste li negdje možda pronašli: Budući da je aktualna vrijednost mirovine (AVM) od 1. srpnja 2022. iznosila 10,31 eura (77,65 kuna), a stopa povećanja AVM-a od 1. siječnja 2023. iznosi 5,37 posto, novi AVM iznosi 10,86 eura (81,82 kuna).

1 Izracun mirovine.jpg

2 Izracun mirovine.jpg

danci 2023 izračun braniteljskih mirovina.makroenabled.xlsm

uređeno: od prof
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija