Jump to content

Zatvor radi prometnog prekrsaja


kajkaj123

Preporučene objave

prije 19 sati , kajkaj123 je napisao:

Poz,

uhvacen sam sa 1,7 promila u jednosmjernoj. Nije mi prvi prekrsaj vec ih imam, jel moguce da dobijem zatvorsku kaznu za sve to ili se zatvorska kazna daje samo ako nemam za platit.

lp

Teoretski moguće ako budu išli s optužbom prijedlogom i u njemu traže zatvorsku kaznu a sud pristane na prijedlog policije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ali zato moze ici oduzimanje auta. Nedavno je tip u Zagrebu napravio istu stvar, a vec je prije imao teske prekrsaje pa je policija predlozila kaznu trajnog duzimanja vozila, a sudac je to prihvatio. Doduse ne znam mogu li ti uzeti auto ako nisi vlasnil nego si posudio od zene, oca, prijatelja ili vozis na lizing ili pak na kredit.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 24. 02. 2023. u 22:56, DrAnte je napisao:

Ali zato moze ici oduzimanje auta. Nedavno je tip u Zagrebu napravio istu stvar, a vec je prije imao teske prekrsaje pa je policija predlozila kaznu trajnog duzimanja vozila, a sudac je to prihvatio. Doduse ne znam mogu li ti uzeti auto ako nisi vlasnil nego si posudio od zene, oca, prijatelja ili vozis na lizing ili pak na kredit.

Sta mislite da prebacim auto na drugu osobu onda jel se i tada moze oduzet?

ma da od ostalih vecih prekrsaja sam imao bijeg sa mjesta nesrece sa materijalnom stetom i od ovih manjih pojas brzina itd

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija