Jump to content

mirovina


cime

Preporučene objave

Poštovani,

drugostupanjska ni je dala riješenje nakon devet mjeseci,da je u žalitelja nastupio potpuni gubitak radne sposobn0soti zbog 50% bolest u svezi ZOHBDR-a a 50% bolest izvan tih okolnosti. i to od 08.06.2022, uz kontrolni pregled u 6/2024.,

imam 33 godine radnoog staža i 1560 dana borbenog sektora.Možete mi izračunati kolika bi mi bila mirovina.

Lp.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , cime je napisao:

Poštovani,

drugostupanjska ni je dala riješenje nakon devet mjeseci,da je u žalitelja nastupio potpuni gubitak radne sposobn0soti zbog 50% bolest u svezi ZOHBDR-a a 50% bolest izvan tih okolnosti. i to od 08.06.2022, uz kontrolni pregled u 6/2024.,

imam 33 godine radnoog staža i 1560 dana borbenog sektora.Možete mi izračunati kolika bi mi bila mirovina.

Lp.

Iz prijašnjih objava vidio sam da niste imali uvjete za starosnu mirovinu pretpostavljam da ste dobili invalidsku mirovinu djelomična nesposobnost na koju ste se žalili te odgovor još nije stigao. Ako hočete da vam pomognemo onda dajte detaljne informacije i nastavite komunikaciju.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani ,

zahvaljujem u krevetu sam bolest, od podataka koje imam je rođen 09.08.1963,prosječni bod neznam , dragovoljac nisam ,prašinar čina nemam, a riješenje je došvo01.03.2023 gdje piše da je nastupilo potpuni gubitak radne sposobnosti, kod obračanja vama sam prepisao sa riješenja drugo stupanjske koje sam čekao punih 9 mjeseci.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , cime je napisao:

Poštovani ,

zahvaljujem u krevetu sam bolest, od podataka koje imam je rođen 09.08.1963,prosječni bod neznam , dragovoljac nisam ,prašinar čina nemam, a riješenje je došvo01.03.2023 gdje piše da je nastupilo potpuni gubitak radne sposobnosti, kod obračanja vama sam prepisao sa riješenja drugo stupanjske koje sam čekao punih 9 mjeseci.

Znači stiglo vam je riješenje od drugostupanjske i dobili ste potpuni gubitak radne sposobnosti 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 7 sati , cime je napisao:

Poštovani ,

zahvaljujem u krevetu sam bolest, od podataka koje imam je rođen 09.08.1963,prosječni bod neznam , dragovoljac nisam ,prašinar čina nemam, a riješenje je došvo01.03.2023 gdje piše da je nastupilo potpuni gubitak radne sposobnosti, kod obračanja vama sam prepisao sa riješenja drugo stupanjske koje sam čekao punih 9 mjeseci.

Sad će vam opet područna služba mirovinskog napisati novo rješenje s obzirom da vam je žalba uvažena. PVB za cijeli staž vam piše na prvom rješenju mirovinskog na koje ste se žalili ( IZRAČUN PROSJEČNIH VRIJEDNOSIH BODOVA) prema članku od  81. do 84. ZOMO, pa to onda dostavite poštovanom Profu kako vam je i napisao da vam može izračunati približan iznos mirovine.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija