Jump to content

Kazneni bodovi


kajkaj123

Preporučene objave

Poz,

Situacija je sljedeca ulovljen sam sa preko 1.5 promila u jednosmjernoj te se zalio i napisala mi je da dobivam 6 kaznenih bodova. Sljedeca kazna je uzrkovanje materjalne stete i bjeg sa mjesta nesrece za sta dobivam 5 mj zabrane ali u rjesenju ne pise da mi se dodjeljuju bodovi. Sad posto sam mladi vozac potrebno mi je 9 bodova za gubitak vozacke pa me to brine  oce mi se dodjeliti i za ovaj bjeg sa mjesta nesreca kolko sam vidio dobiva se 5 bodova.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 16 sati , kajkaj123 je napisao:

Evo ovdje se vidi da mi se samo 6 bodova dodjeljuje

FEDE149B-7B42-4217-92D9-0E335E9168A7.jpeg

5C11F498-5C26-48B5-B27F-C3C8ECEF4271.jpeg

Po presudi si dobio samo novčanu kaznu i zabranu od 1 mjesec kao i oslobađanje od plaćanja sudskih troškova.Čitaš samo između izriče i obrazloženje.Da si dobio i bodove pisali bi tamo gdje piše i novčana kazna i zabrana.Kad policija dobije presudu upisati će ti 10 bodova.Bez obzira što je sud naveo u obrazloženju sud ne dodjeljuje bodove nego policija nakon pravomoćne presude.Tako je u propisima i tako se i radi.

https://varazdinska-policija.gov.hr/istaknute-teme/savjeti-82/korisne-informacije-odsjeka-za-sigurnost-cestovnog-prometa/29370

Znači nakon što policija upiše bodove možeš očekivati Rješenje o ukidanju vozačke dozvole.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija