Jump to content

Bicikl kazna za vožnju u alkoholiziranom stanju


dmokac

Preporučene objave

Pozdrav,

molio bih za pomoć.

Prije koji dan zaputio sam se na feštu s biciklom, baš iz razloga jer sam znao da ću popiti i da ne vozim auto.

Međutim kod povratka doma, zaustavila me policija, nisam imao svietla i prsluk.

Kako su me zaustavili tako sam puhao i napuhao. Tražili su me osobnu iskaznicu, nisam ju imao jer je žena otišla ranije s njom.

Dakle, suma sumarum, dobio sam kaznu za svjetla, prsluk, alkohol i dokumente kod upravljanja s biciklom.

Ne bježim od kazne jer sam kriv 1/1, ali zanima me ima li smisla tražiti umanjenje kazne jer do sada, od svoje 16-te godine, u 20 godina kako imam vozačku nisam imao ni kaznu za parking, niti sam ikada počinio kakav prekršaj.

Hvala unaprijed na pomoći.

Lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 20. 04. 2023. u 11:39, dmokac je napisao:

Pozdrav,

molio bih za pomoć.

Prije koji dan zaputio sam se na feštu s biciklom, baš iz razloga jer sam znao da ću popiti i da ne vozim auto.

Međutim kod povratka doma, zaustavila me policija, nisam imao svietla i prsluk.

Kako su me zaustavili tako sam puhao i napuhao. Tražili su me osobnu iskaznicu, nisam ju imao jer je žena otišla ranije s njom.

Dakle, suma sumarum, dobio sam kaznu za svjetla, prsluk, alkohol i dokumente kod upravljanja s biciklom.

Ne bježim od kazne jer sam kriv 1/1, ali zanima me ima li smisla tražiti umanjenje kazne jer do sada, od svoje 16-te godine, u 20 godina kako imam vozačku nisam imao ni kaznu za parking, niti sam ikada počinio kakav prekršaj.

Hvala unaprijed na pomoći.

Lp

Kao što je kolega rekao ne gubiš apsolutno ništa tako da se slobodno možeš žaliti.

Po meni veliki je plus što priznaš svoju krivicu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija