Jump to content

Isplata dijela obiteljske mirovine


malicovjek

Preporučene objave

Braco penzici i penzicke pisite kakva su vasa iskustva, nemojte biti skrti na rijecima, dali ovi iz HZMO-a uopce sta rade, dobivate li na kucne adrese ta nova "obiteljska rijesenja" a onda shodno tome i rjesenja za isplatu onih 27% od 77% dijela obiteljske mirovine, meni se cini da to ide jako presporo, kao da se to uopce ne mice sa mjesta a ipak je vec proslo punih 5 mjeseci od kad je dopunjeni mirovinski zakon ZOMO stupio na snagu 01.01.2023.god....:kavica:

Ja sam predao zahtjeve online odmah prvi moguci radni dan iza nove godine, a moga rijesenja za "obiteljsku mirovinu" ni "R" na vidiku, a kamoli rijesenja za "isplatu dijela obiteljske mirovine"...🤔

Najgore prodju oni penzict ciji predmet dodje da referenta ili referentice koja u tijeku rijesavanja vaseg predmeta zavrsi na dugotrajnom bolovanju, a sve to vrijeme njihovog bolovanja vas predmet cuci u njihovoj ladici, nazalost to moze potrajati mjesecima i nikome nista...neka penzic ceka...🙁

A onaj jako ljubezan rukovodioc iz HZMO-a sto se samo ljubazno smijulji i sve lijepo obecava se vec nekoliko puta hvalio na radiju i TV-u da su do sada rijesili vise od plovine zahtjeva, mislim da je to mazanje ociju nama penzicima, ono "macku o rep"...😇

Molim pisite, usrecite me, ili barem utjesite...ovo je meni sve sumnjivo....vrijeme ide a nas je po malo sve manje i manje....🙁

uređeno: od malicovjek
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postovani,

Ako ste od 02.01.2023.god. podnjeli zahtjeve za "obiteljsku mirovinu" i zahtjev za "isplatu dijela obiteljske mirovine" 27% od 77% od obiteljske mirovine, koju bi vam isplacivali uz vasu sadasnju postojecu redovnu mirovinu koju primate...

Nemogu vjerovati da dio umirovljenika vec nije dobio rijesenje za "obiteljsku mirovinu" i adekvatno tome onda i rijesenje o "isplati dijela obiteljske mirovine", pa da nam o tome kratko napise par rijeci...

Napominjem da sam ja ta dva zahtjeva poslao online odmah prvim danom 2023.god. i do danas evo proslo vise od 5 mjeseci nisam dobio jos nista postom na kucnu adresu od HZMO-a, zato me zanimaju vasa iskustva, pozitivna ili negativna...

Unaprijed zahvaljujem na eventualnom vasem osvrtu kroz vas post-odgovor na moj ponovljeni upite vama sapatnicima umirovljenicima....???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Stvarno me cudi da nema nikakve reakcije na moj objavljeni tekst, zar ste svi koji ste podnjeli zahtjev za isplatu djela obiteljske mirovine vec dobili rijesenja, cudno mog rijesenja jos nema a zahtjeve podnio odmah prvi radni dan ove godine 02.01.2023.god., znaci prije vise od 5 mjeseci...

Evo nova objava u medijima vezana za ovu tematiku:

https://www.mirovina.hr/mirovine/cep-u-sustavu-ljudi-od-sijecnja-cekaju-rjesenja-o-dijelu-obiteljske-mirovine-a-sef-hzmo-a-zadovoljan/

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 12. 06. 2023. u 19:03, malicovjek je napisao:

Stvarno me cudi da nema nikakve reakcije na moj objavljeni tekst, zar ste svi koji ste podnjeli zahtjev za isplatu djela obiteljske mirovine vec dobili rijesenja, cudno mog rijesenja jos nema a zahtjeve podnio odmah prvi radni dan ove godine 02.01.2023.god., znaci prije vise od 5 mjeseci...

Evo nova objava u medijima vezana za ovu tematiku:

https://www.mirovina.hr/mirovine/cep-u-sustavu-ljudi-od-sijecnja-cekaju-rjesenja-o-dijelu-obiteljske-mirovine-a-sef-hzmo-a-zadovoljan/

Sapunica se izgleda nastavlja:

https://www.mirovina.hr/mirovine/cep-u-saboru-hrelja-se-ne-osjeca-dobro-kada-cita-naslove-i-radi-pritisak-na-mirovina-hr/

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija