Jump to content

Nadstrešnica veća od 20m2


vidaa

Preporučene objave

Pozdrav, zanima me koja je procedura gradnje nadstrešnice veće od 20m2 (36m2) kao natkriveni parking. Dali to spada pod kategoriju gdje treba glavni projekt te koja je cijena i na koje jos stvari trebam obratit pozornost. 
 

ujedno me zanima kolika udaljenost mora bit od međe sa susjedom i takve nadstrešnice i dali se treba dobit njegova suglasnost. 
 

lijep pozdrav 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 22 sati , vidaa je napisao:

Pozdrav, zanima me koja je procedura gradnje nadstrešnice veće od 20m2 (36m2) kao natkriveni parking. Dali to spada pod kategoriju gdje treba glavni projekt te koja je cijena i na koje jos stvari trebam obratit pozornost. 
 

ujedno me zanima kolika udaljenost mora bit od međe sa susjedom i takve nadstrešnice i dali se treba dobit njegova suglasnost. 
 

lijep pozdrav 

ide pod jednostavne građevine, trebaš projekt ali ne trebaš i građevinsku dozvolu. Susjed nema ništa sa tim, dakle ne moraš ga niti pitati. Udaljenosti prema prostornom planu,mora biti 3 m vatrogasni prolaz na parceli. rang cijene, projekt + geodeta cca 1200 euro.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
Dana 09. 06. 2023. u 15:05, Danate je napisao:

ide pod jednostavne građevine, trebaš projekt ali ne trebaš i građevinsku dozvolu. Susjed nema ništa sa tim, dakle ne moraš ga niti pitati. Udaljenosti prema prostornom planu,mora biti 3 m vatrogasni prolaz na parceli. rang cijene, projekt + geodeta cca 1200 euro.

Hvala lijepa na odgovoru!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija