Jump to content

Vještačenje-nastavno


izbjeglica

Preporučene objave

Pozdrav svima.

Imam pitanje za ljude koji su prosli ili su upuceni u proceduru.Naime sredinom ljeta istjece mi godina dana od zadnjeg vjestacenja ZOSI Split gdje sam drugostupanjskim rijesenjem stekao status HRVI 20% trajno,redovno idem ka kontrole i receno mi je da predam zahtijev za novo vjestacenje sa nadom da mozda podignu postotak..međutim nitko mi ne zna reci kako ide proceduraa,tko me salje na to vjestacenje,osim medicinske dokumentacije trebam li hrpu onih tiskanica ....kome se predaje zahtijev.

Molio bih za konkretan savjet onih koji znaju sto i kako dalje.

Hvala Lijepa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Vještačenje-nastavno
prije 4 sati , izbjeglica je napisao:

Pozdrav svima.

Imam pitanje za ljude koji su prosli ili su upuceni u proceduru.Naime sredinom ljeta istjece mi godina dana od zadnjeg vjestacenja ZOSI Split gdje sam drugostupanjskim rijesenjem stekao status HRVI 20% trajno,redovno idem ka kontrole i receno mi je da predam zahtijev za novo vjestacenje sa nadom da mozda podignu postotak..međutim nitko mi ne zna reci kako ide proceduraa,tko me salje na to vjestacenje,osim medicinske dokumentacije trebam li hrpu onih tiskanica ....kome se predaje zahtijev.

Molio bih za konkretan savjet onih koji znaju sto i kako dalje.

Hvala Lijepa.

Možda vam je rečeno ali možete predati tek onda kad prođe dvije godine od riješenja kad vam je priznato 20% za stalno a procedura je ista kao i kod prethodnog postupka predajom nalaza i medicinske dokumentacije u županijskom uredu za branitelje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 10 sati , huskyCRO je napisao:

Možda vam je rečeno ali možete predati tek onda kad prođe dvije godine od riješenja kad vam je priznato 20% za stalno a procedura je ista kao i kod prethodnog postupka predajom nalaza i medicinske dokumentacije u županijskom uredu za branitelje.

 

Hvala Vam na pojasnjenju..LP

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 12 sati , huskyCRO je napisao:

Možda vam je rečeno ali možete predati tek onda kad prođe dvije godine od riješenja kad vam je priznato 20% za stalno a procedura je ista kao i kod prethodnog postupka predajom nalaza i medicinske dokumentacije u županijskom uredu za branitelje.

Pistovanje ,znaci li to da u mom slucaju di mi je priznato 20%hrvi trajno u desetom misecu 2021 na vjestacenju san bija u prvom 2022 te san dobija rjesenje u sedmom 2022.

Znaci  zahtjev za novo vjestacenje zbog pogorsanog zdrastvenog stanja mogu predati  ove godine u desetom misecu ili?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , JozoM je napisao:

Pistovanje ,znaci li to da u mom slucaju di mi je priznato 20%hrvi trajno u desetom misecu 2021 na vjestacenju san bija u prvom 2022 te san dobija rjesenje u sedmom 2022.

Znaci  zahtjev za novo vjestacenje zbog pogorsanog zdrastvenog stanja mogu predati  ove godine u desetom misecu ili?

 

Poštovani, dvije godine od pravomoćnosti rješenja o trajnom HRVI. Ako je rješenje postalo pravomoćno npr. 01.07.2022. novo vještačenje u svezi pogoršanja stanja i povećanja invalidnosti HRVI možete predati 02.07.2024.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 sati , Skywalker007 je napisao:

Poštovani, dvije godine od pravomoćnosti rješenja o trajnom HRVI. Ako je rješenje postalo pravomoćno npr. 01.07.2022. novo vještačenje u svezi pogoršanja stanja i povećanja invalidnosti HRVI možete predati 02.07.2024.

Zahvaljujem na odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija