Jump to content

Kliknuo "Važna obavijest - U redu" na dnu stranica


Lussin

Preporučene objave

Otvorio sam forum nakon puno vremena i u dnu ekrana je bila tamnocrvena traka s velikim slovima lijevo "Važna obavijest", a desno "U redu", automatski sam kliknuo jer sam pretpostavio da je to dozvola za cookieje.

Jesam li ja to slučajno kliknuo na reklamu, ili je to stvarno bila dozvola za cookieje?

Ispričavam se, malo sam paranoičan oko slučajnog klikanja na reklame da ne pokupim nešto. Unaprijed hvala na odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pokušat ću zakačiti screenshot, ali ne znam hoću li uspjeti, ne idu mi te tehničke stvari. Jučer drugi put, i danas, je drukčiji pop-up, na sivoj traci piše slijeva "Važna informacija", a zdesna "Prihvaćam", pa sam pretpostavio da to nije vaše nego pop up treće strane. Kad sam naslonio kursor na to "Prihvaćam", link je https://legalis hr/index.php?app=core &module=system&controller=terms&do=dismiss &ref=aHR0cHM6Ly9sZWdhbGlzLmhyLw= =&csrfKey= 3786d012dd880d8c08592a69e32565... 

Dalje se ne vidi na ekranu, a nisam htio pritiskati desni klik da opet ne kliknem na link.

Kažem, sad ću pokušati staviti screenshot, ali sumnjam da ću uspjeti.

image.thumb.png.f1a2c2629c4e7b27fc9ed11a231efa22.png

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala. Samo još jedno pitanje: kad govoriš da provjerim u kolačićima i dozvolama aplikacije, to misliš na pristup s mobitela? Pristupam preko Chroma na kompu, pregledao sam Extensions, Gmail forwarding, i napravio antivirus scan (sve je ok), to je sve što znam napraviti. Ima li još nešto što da napravim za svaki slučaj? Hvala unaprijed na odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Postaje sve čudnije. Stigao odgovor Legalisa, oni ne znaju što je taj pop up. Ali budući da drot13 kao moderator također to vidi, mislim da nemam ja neki virus kao što oni sugeriraju, jer bi to značilo da i drot13 ima isti takav. Danas se opet pojavilo kad sam otvorio portal.

"Poštovanje,

 
i hvala vam na prijavi. To se ne bi trebalo prikazivati, i ne znamo zašto vam se taj pop-up prikazuje. 
Možda vam se instalirao neki nametljivi softver koji vam otvara takve pop-up prozore, no u tom slučaju bi se to dešavalo i na drugim stranicama, a ne samo na Legalisu.
 
Inače, pop-up prozorima na Legalisu koji se otvaraju vezano uz privatnost i cookies (kolačiće) upravlja Google, tako da ne očekujemo da bi odatle mogao doći problem.
 
U svakom slučaju, hvala.
 
Srdačan pozdrav,
 
Legalis.hr"

 

image.thumb.png.6ccfbf7a7507e7a1df75564140f7d13b.png

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija