Jump to content

Rok za potvrđivanje optužnice


Prak12

Preporučene objave

Dana 10. 08. 2023. u 10:14, Prak12 je napisao:

Koji je rok za potvrđivanje optužnice za djelo do 5 godina. Da li uopće postoji ikakav propisani rok? Skoro 3 mjeseca mi nije potvrđena optužnica nakon podnošenja prigovora za izdavanje kaznenog naloga. 

Isto tako koliki je rok za prvu raspravu nakon potvrđivanja optužnice? 

S napomenom da mi je optuznica dodjeljena još krajem 4og mjeseca za potvrdivanje nakon podnesenog prigovora za kazneni nalog. Jel se zaista toliko čeka i jel tko zna jel normalno čekati toliko, radi se o prijetnji. Kada mogu uopce ocekivati potvrdivanje optuznice da mogu na sud? Jel to normalno da se toliko čeka, i jel tko zna kakvo je stanje po sudovima radi ovih pustih štrajkova, jer mi se ne čeka još par mjeseci

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Evo taman čitam da nema rasprava temeljem rasporeda (osim hitnih) tokom ljeta od 16.7 do 31.8., jel to znači da se kolektivno koriste godisnji odmori, tj skoro nitko ne radi i da nitko nece postupati po ovome što ja čekam? Tj ima li teoretske šanse da netko postupa po potvrdivanju optuznice? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija