Jump to content

Kazna za nepropisno parkiranje


vlado 1401

Preporučene objave

Molim za savjet.Prije nekog vremena sam dobio kaznu za nepropisno parkiranje u Crikvenici,kako tamo nisam nikad bio u životu,niti je itko mojim automobilom išao,mislio sam da je neka podvala i ignorirao,međutim za par mjeseci dolazi nova kazna od 660 eura jer se nisam izjasnio u vezi prve.Nazovem tamo postaju,objasnim situaciju i tražim sliku automobila u prekršaju,jer je očito pogreška, na što mi kažu da policajac nije dužan uslikati auto i da se žalim,što sam i napravio.Dobijem poziv da se javim na sud u Novoj Gradiški,jer sam iz Nove Gradiške.Sudac sve zapiše i pošalje natrag,te mi kaže vjerovatno od toga ništa.Međutim sad dobijem poziv da dođem na Rab na sud na sučeljvanje.E sad,kako da se obranim i dokažem da zbilja nisam bio tamo,jer je moja riječ protiv njegove a vjerovatno će njemu vjerovati.Sad ja moram dokazivati svoju nevinost i da nisam bio tamo a on ne treba dokazat da nije pogriješio.I šta sa svim troškovima koje budem imao do tamo i natrag?Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija