Jump to content

Jel se itko izvukao iz ove situacije???


anonimno

Preporučene objave

Ja sam to riješio tako da se nisam odazivao sudskom pozivu,kad mi je policija došla na vrata nisam otvarao,dvije godine nisam prelazio granicu,izbjegavao sam mjesta gdje bi mogla bit cestovna kontrola,po noći sam jako malo vozio vikendom pogotovo,izbjegavao policiju maksimalno i sad je prošlo više od dvije godine, pa eto ko voli nek izvoli.Mislim da je zastara,ako ne po starom dokle ide... :-D radim na crno pa mi na posao policija nemože doći,poreznu karticu nemam... :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

je napisao:

Ja sam to riješio tako da se nisam odazivao sudskom pozivu,kad mi je policija došla na vrata nisam otvarao,dvije godine nisam prelazio granicu,izbjegavao sam mjesta gdje bi mogla bit cestovna kontrola,po noći sam jako malo vozio vikendom pogotovo,izbjegavao policiju maksimalno i sad je prošlo više od dvije godine, pa eto ko voli nek izvoli.Mislim da je zastara,ako ne po starom dokle ide... :-D radim na crno pa mi na posao policija nemože doći,poreznu karticu nemam... :-D

 

Ljudi moji dali je ovo moguče :-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

Pola grada tako radi posebice u kaznenom postupku. Nitko ne živi na svojoj adresi. U kaznenom postupku barem možeš odrediti pritvor no što sa svjedocima te sa okrivljenima u prekršajnom postupku.

 

ma ne kužim,pa ne radi pola grada na crno ili nema poreznu karticu.

zar im ne dođe murija na posao ili im sjednu na plaču???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pola grada tako radi posebice u kaznenom postupku. Nitko ne živi na svojoj adresi. U kaznenom postupku barem možeš odrediti pritvor no što sa svjedocima te sa okrivljenima u prekršajnom postupku.

 

Svjedoci su se dužni oidazvati bez obzira o kojem sudskom postupku se radilo. Za neopravdani izostanak su predviđene i kazne, ali ih mnogi suci izbjegavaju (veeelika većina).

Glede nedolaska okrivljanika, postoji mogućnost suca da i bez prisutnosti uredno pozvanog okrivljenika (u prekršajnom postupku) održi raspravu i završi postupak

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Utjerivaczakona je napisao:

Pola grada tako radi posebice u kaznenom postupku. Nitko ne živi na svojoj adresi. U kaznenom postupku barem možeš odrediti pritvor no što sa svjedocima te sa okrivljenima u prekršajnom postupku.

 

Svjedoci su se dužni oidazvati bez obzira o kojem sudskom postupku se radilo. Za neopravdani izostanak su predviđene i kazne, ali ih mnogi suci izbjegavaju (veeelika većina).

Glede nedolaska okrivljanika, postoji mogućnost suca da i bez prisutnosti uredno pozvanog okrivljenika (u prekršajnom postupku) održi raspravu i završi postupak

 

kakve koristi od toga kad okrivljenik ne primi to riješenje o dovršetku postupka i predmet opet po sili zakona nakon nekog vremena ode u zastaru.

jednostavno postoji ta rupa u zakonu,i na tome treba nešto poradit

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija