Jump to content

Zastara komunalne i Hrvatske vode


Alena123

Preporučene objave

Dobila sam danas OBAVIJEST O DUGU.U sanducic bez da sam ista potpisala (znaci kao da nisam ni dobila)Hrvatske vode dug 200eura.Duzna platiti u roku 15dana inace ide ovrha.Nit pise kad se dug stvorio sta nije placeno nista ne pise.Zovem broj koji su dali kaze dug za2016  2017 2018 2019 2020 ...a 21 i22 ste platili....ja kazem ja uplatnice nisam nikad dobila kaze zato sto se vodi na pok oca pa vjerovatno postari ne nose na mrtve ljude postu i da to trebam doci i prebaciti....ja kazem kako je sada donio onda .Ali zastara je tri godine kaze nije negi 6evo izbrisat cu 2016 god.ali ostalo treba platiti i komunalanu naknadu isto ce doc opomena pa vam je sve zahedno 300eura .Ja kazem moze li u ratama.Ne hrvatske vode ne mogu ali komunalna moze i razdvoji ona meni zbroj voda zbroj komunalne I sta sad da radim .Meni je sve ovo neosnovano Dali da odmah ulazem prigovor kakav ili cekam ovrhu pa se zalim .Kolika je stvarno zastara nakon koliko???Ne pada mi napamet platiti nesto ako je zastarilo...Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija