Jump to content

Naknada štete u prometu


ive007

Preporučene objave

Poštovani,

Danas sam potpisa Izvansudsku nagodbu sa osiguranjem kako sljedi

"SPORAZUM O IZVANSUDSKOJ NAGODBI

(1) ADRIATIC se obvezuje po ovom stetnom događaju na ime cjelokupne naknade stete isplatiti OŠTEČENOJ OSOBI iznos naknade od: │5.500,00 € | 41.439,75 kn | KN, fiksni tečaj: 7,53450│

(2) OŠTEČENA OSOBA izjavljuje da će se isplatom naknade iz tocke (1) ovog sporazuma smatrati u cijelosti izmirenom sa svojim potraživanjem po ovom stetnom događaju, ujedno se odričući bilo kakvog daljnjeg potraživanja jer danas ponuđeni iznos naknade je i stvarna šteta koju je pretrpjela u ovom štetnom događaju čija visina je određena sporazumno, uvažavajući sve sadasnje i buduce okolnosti od kojih ovisi visina stete. "

Dali sam izgubio pravo na pokretanje oštetnog zahtjeva za ozljede nakon lječenja.

Smatram da pod pojmom cjelokupne naknade štete lopovsko osiguranje podrazumjeva materijanu i nematerijalnu štetu i daa su me navuki na tanak led i prevarili .

Nadam se da sam u krivu i zahvaljujem na svakom odgovoru stručnom i laičkom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 14. 11. 2023. u 20:01, ive007 je napisao:

Dali sam izgubio pravo na pokretanje oštetnog zahtjeva za ozljede nakon lječenja.

Ako je to nagodba za ozljede (neimovinska šteta + imovinska jer se tuđa pomoć i njega smatra imovinskom), onda da, odrekli ste se daljnjeg potraživanja. 

Eventualno, ako dođe do pogoršanja stanja , onda imate pravo pokrenuti novi odštetni zahtjev. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija