Jump to content

Poziv radi upisa zabrane otuđenja za vozilo


oktameron

Preporučene objave

Pozdrav,

danas sam dobio poziv da se javim u PU u Zagrebu i da donesem prometnu dozvolu radi upisa zabrane otuđenja za vozilo.

Da li netko zna u kojim slučajevima se rade ti upisi i da li nakon toga mogu voziti auto? Jedino što mi pada na pamet je da sam blokiran od strane porezne uprave. Da li zbog toga mogu ostati bez auta? Auto je star 24 godine tako da nema baš neku vrijednost.

Hvala unaprijed na odgovorima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na odgovoru. Da li možda znate u kojim slučajevima je vozilo predmet ovršnog postupka? Ovrha mi je od strane porezne uprave zbog neplaćanja doprinosa cca 1.500,00 eura, a mislim da je vrijednost auta 200 do 300 eura. Da li u tom slučaju dolazi do dražbe i da li se gleda koliko godina je auto star.

Ovo mi se prvi puta desilo i sve mi je to nepoznato. Do sad mi se uredno ovrha skidala sa plaće ali sam od 01.09. nezaposlen pa je stala naplata.

Zahvaljujem još jednom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 18 minuta, oktameron je napisao:

Da li možda znate u kojim slučajevima je vozilo predmet ovršnog postupka?

Kada to predloži ovrhovoditelj.

prije 19 minuta, oktameron je napisao:

Ovrha mi je od strane porezne uprave zbog neplaćanja doprinosa cca 1.500,00 eura, a mislim da je vrijednost auta 200 do 300 eura. Da li u tom slučaju dolazi do dražbe

Da, to ne sprječava provedbu ovrhe.

prije 19 minuta, oktameron je napisao:

Do sad mi se uredno ovrha skidala sa plaće ali sam od 01.09. nezaposlen pa je stala naplata

Vrlo moguće da je zbog ovog predložena ovrha na autu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija