Jump to content

Kazna za nepropisno parkiranje nakon 2 godine


Amir93

Preporučene objave

Pozdrav, 

prosli tjedan mi je stigla kazna za nepropisno parkiranje iz 2. Kolovoza 2021. godine. U pismu me traze podatke o vozacu vozila, te prijete pokretanjem prekrsajnog postupka ukoliko ne dostavim trazene podatke u roku od 15 dana. 

Kazna je izdana 23. Kolovoza 2022. godine - godinu dana nakon pocinjenja prekrsaja... 

Trebam li platiti ovo ili sto napraviti? Takodjer pise da se protiv ovoga nije moguce zaliti...

DODATNO PITANJE:

Ne zivim u Hrvatskoj i rijetko dolazim, te su moji podstanari preuzeli ovo i potpisali u moje ime. Mogu li nekako osporiti da sam ja primio posiljku? Rekao sam im da ubuduce vise ne rade takve stvari. No sada je problem, nakon sto im dostavim navedene podatke, poslat ce mi kaznu opet preporuceno i to nikada necu biti u prilici primiti i platiti. Mogu li ih traziti da mi se salje sve na mail? Ako ne zaprimim i ne platim hoce li biti pokrenut prekrsajni postupak i prisilno se naplatiti?

PS: U ovom pismu sam dobio i uplatnicu na 150 HRK, sto je polovica kazne ako platim u roku od 3 dana. Posto su mi podstanari rekli za ovo tek peti dan od zaprimanja posiljke. Ima li smisla to platiti nakon isteka roka ili ne?

uređeno: od Amir93
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija