Jump to content

otvorila bih reklamni studio i


anonimno

Preporučene objave

Dugo vremena sam nezaposlena i otvorila bih reklani studio na kojem bih pored svojih radova reklamirala i druge proizvodjace slicnih proizvoda.

Zanima me da li ja kao reklamni studio imam pravo osim reklamiranja prodavati svoje proizvode kao i tudje (naravno uz njihovu suglasnos).?

Da li da registriram obrt jer mi je to najjednostavnije i najjeftinije rjesenje i koju sve dokumentaciju moram imati?

unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...

Moje poštovanje!

Točnu i brzu informaciju dobit ćete ako nazovete savjetnike za računovodstvo reviziju i financije.

 

U sklopu RRiF-a djeluje kontakt centar. Svakim radnim danom od 8:00 do 13:00 sati stručnjaci daju kratke savjete putem telefona. Usluga savjetovanja je dostupna svakome, pozivom na broj 060/60-20-60, a naplaćuje se povišenom telefonskom tarifom*.* Cijena savjeta je uključena u cijenu poziva koji se plaća HT-u po povišenoj tarifi, jedna minuta je 5,59 kn + PDV.

Posjetite i njihove stranice

http://www.rrif.hr/.

Savjet može biti besplatan ako znate nekoga tko je njihov pretplatnik:

Za potrebe savjetovanja pretplatnika na časopise, RRiF je otvorio poseban telefonski broj 01/4699-111, na kojem se obavlja identifikacija pozivatelja. Na taj način je omogućeno da se savjeti za pretplatnike RRiF-a posebno ne naplaćuju.

 

Obvezno ih pitajte za moguće državne poticaje jer ste nezaposlena osoba.

 

Želim Vam odlično zdravlje i brzo samozapošljavanje !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zerjav moje postovanje i HVALA.

Napravit cu sve kako ste naveli.

Samo da Vam iskuckam jednu anegdotu tj istinitu pricu dok sam radila ali ne u svojoj struci i iskrsne mi problem; a ja na zovem RRIF savjetnika i postavim mu pitanje; a on meni: a da li ste vi nas pretplatnik_ a ja kazem ne - a on onda nazalost ne mozemo vam odgovoriti.

A ja nadjem prijateljicu cja firma je bila pretplacena na RRIF i kazem joj pitaj ga isto pitanje; a taj pdgovori: "Ne znam odgovor na to pitanje. :-D:-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija