Jump to content

Pomoc oko ovrhe od Borbene7


Lipanj2001

Preporučene objave

Postovani! Molim za pomoć. Zbog teških životnih dogadja prisiljena sam preseliti na drugi kraj Hr. Mijenjam poslodavca nakon skoro 30 godina. U blokadi sam duze i imam otvoreni zašt. račun. Poslodavac mi s place ( koja iznosi oko 1230eura) skida 2 kredita adm.zabranim ( oko 430 eura), a od ostatka na zašt.račun oko 670 eura, a ostatak na blokirani r. Dal' ce mi isto činiti novi poslodavac ili mi tu moj stari poslodavac malo " ide na ruku"  jer radim dugo. Znam  da se mora pridržavati zakona i sve to, al pitam inspirirana nekim pitanjima ovdje na forumu vezano za slično gdje nije isto. Hvala  vam na pomoći

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U pogledu ta  2 kredta banke zahtijevale obaveznu adm.zabranu i krediti su bili u redovnoj otplati prije blokade. Nemam alimentaciju jer sam mama odrasle djece. Nazalost ne znam prioritete blokada osim da su to neke internet pozajmice i telekomi u ukupnom iznosu oko 4800 eura. Hvala na pomoci i lijepo molim da mi napisete kako bi postupao novi poslodavac barem približno.  Hvala puno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 17. 01. 2024. u 9:36, Lipanj2001 je napisao:

U pogledu ta  2 kredta banke zahtijevale obaveznu adm.zabranu i krediti su bili u redovnoj otplati prije blokade.

Da li pod ovim mislite da su banke dostavile poslodavcu Izjavu o zapljeni po pristanku dužnika i da on u odnosu na ta dva kredita postupa po njima? Vrlo je bitno kakve su točno isprave u pitanju. Ovo što navodim nije administrativna zabrana, mada ljudi to tako žargonski nazivaju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postovani to je sigurno. Moj poslodavac ima te izjave jer je to bio uvjet za odobrenje kredita. Molim Vas za pomoć, dal' ce postupati tako i moj novi  poslodavac ...dal' je to po zakonu uz te izjave, i dal' ce mi otprilike isto ostajati na zašt.racunu ako je približno ista plaća. Ako ne, dajte mi sam napišite kako to može biti drugačije i koje su opcije. Naime jako me strah da ne ostanem skroz bez prihoda. Dal' je to moguće? Molim Vas savjet kako postupiti i fala na svemu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 17. 01. 2024. u 9:20, Lipanj2001 je napisao:

blokadi sam duze i imam otvoreni zašt. račun. Poslodavac mi s place ( koja iznosi oko 1230eura) skida 2 kredita adm.zabranim ( oko 430 eura), a od ostatka na zašt.račun oko 670 eura, a ostatak na blokirani

754,00 EUR bi trebali dobiti na zaštićeni račun. Ostatak od 420 EUR bi trebao biti uplaćen na ime kreditnih potraživanja i preostali iznos od 56 EUR u korist blokiranog računa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija