Jump to content

Uznemiravanje


Junior13

Preporučene objave

Pozz, zanima me sljedeće, svakih par dana dobivam poruke za sumnjive kredite koje redovno blokiram, naime pod ovrhom sam i prošle godine me Eos zvao da im uplatim glavnicu i da će mi ostatak otpisati, u banci ništa nisu znali o tome, pošto su oni i prodali dug išla sam se raspitati....zvala sam i telecom, moj broj nije u registru ....Kad su me iz Eosa nazvali da vide šta sam odlučila, jer su mi predlagali da odem u banku i dignem kredit rekli su mi da se ta ponuda produžuje za još par mjeseci i da provjerim sama da nije klopka... zanima me mogu li tužiti Eos radi uznemiravanja i laži kojima nastoje navući ljude ...i da dug se svaki mjesec plaća redovno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 27 minuta, Junior13 je napisao:

Pozz, zanima me sljedeće, svakih par dana dobivam poruke za sumnjive kredite koje redovno blokiram, naime pod ovrhom sam i prošle godine me Eos zvao da im uplatim glavnicu i da će mi ostatak otpisati, u banci ništa nisu znali o tome, pošto su oni i prodali dug išla sam se raspitati....zvala sam i telecom, moj broj nije u registru ....Kad su me iz Eosa nazvali da vide šta sam odlučila, jer su mi predlagali da odem u banku i dignem kredit rekli su mi da se ta ponuda produžuje za još par mjeseci i da provjerim sama da nije klopka... zanima me mogu li tužiti Eos radi uznemiravanja i laži kojima nastoje navući ljude ...i da dug se svaki mjesec plaća redovno

Po čemu mislite da lažu? 
Banke i EOS redovito nude da se plati X iznos, a da će ostatak otpisati jer time smanjuju svoju financijsku izloženost u knjigovodstvenim smislu izraza izloženosti.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Čudilo me to da u banci apsolutno ništa ne znaju o tome, ni djelatnica ni njezina šefica i još su tvrdile da samo navlače ljude da dižu kredite ....da mi je netko iz banke to predložio ne bih se dvoumila, ali ovako mislim da je EOS lihvarska agencija i da samo žele ljude natjerati na prevaru....nisam čula da je itko od njih imao koristi 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 07. 03. 2024. u 18:52, Junior13 je napisao:

Čudilo me to da u banci apsolutno ništa ne znaju o tome

naravno kad nemaju nikakve veze s poslovanjem eos matrixa

Dana 07. 03. 2024. u 18:52, Junior13 je napisao:

nisam čula da je itko od njih imao koristi 

pa nisu dobrotvorna organizacija, ali spremni su na dogovor i otpis (dijela) kamata.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija