Jump to content

Rješenje povodom žalbe


Kruno76

Preporučene objave

Poštovani, da vam prenesem ukratko kako je prošlo u s vezi žalbe, znači još u četvrtom mjesecu 2022 prijedlog zosi Osijek glasi 50,50 opća prije toga isti omjer samo profesionalna, revizija 30,70 opća žalim se vijeće viših vještaka uvažava žalbu daju prijedlog 70 30, reviziju mobs 40,60 i zbog tehničkih grešaka ponovo žalba opet vijeće viših vještaka prihvaća žalbu daje prijedlog 50,50 opća ali revizija mobs kaže 40,60 znači žalbu stalno uvažavajući ostajem na najnižu mirovinu i ponovno se moram žaliti jer ih ne mogu tužiti jer mi žalbe stalno uvažavaju i na kraju sami prosudite tko na kroji sudbinu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Otkako su ukinuli onu ,,Taborski komisiju,, za branitelje, sve ide naopako. Nažalost sve žalbe završavaju u Tvrtkovoj...a njihove komisije nisu nam previše sklone. I ova silna odugovlačenja od žalbe do rješenja na koju opet ima žalbe u nedogled...samo je politika da ti ubiju volju za bilo čim....

I što je najgore, sve više je onih koji reziniraju stvari ...pa prošlo je 39 godina, što više hoćete...??

Zato nam i je tako. Kad se od svega napokon dobro razboliš , onda tu ne treba nikakva komisija ni rješenja.....

Danas na TV-u Medved izjavi da od 110 000 branitelja koji su prošli sistematski pregled, samo 8% nema nikakvu boleštinu!! I što će se dogoditi? Ništa...

Osim novog rebalansa proračuna u kojem će ustanoviti, da je pivećan broj umrlih branitelja....

Živjeli i zdravi bili..!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma tako je, malo sam krivo opisao to u mom slučaju vještaci i viši vještaci su bili i više nego korektni ali sam htio ukazati da u vještačenju nas branitelja, policajaca njihova ocjena je izgleda nebitna. Ne mislim da bih trebao imati 100%opću u svezi rata ali u obrazloženju glasi da je osoba sudjelovala kao maloljetna u ratu, bila izložena stresnim situacijama, nije ranjena nema radnog staža osim rata i mi to cijenimo sa 40,60 e sad meni nije jasno na osnovu čega daju ocjenu za bolest koja nije u svezi rata u nalazima stoji samo f43. 1 i f62. 0

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija