Jump to content

Ovrha bez specifikacije


LisaLady

Preporučene objave

Poštovani, danas sam dobila dopis od odvjetnickog društva u svezi neke neplaćene pristojbe HRTa, no bez ikakve specifikacije.

U redu, premda nemam dugova nit blokada, nazvala sam ih, pa su mi rekli da se radi o nekoj ovrsi iz 2018., te da sam platila glavnicu no s nekim zakašnjenjem, pa mi stoga od tada teče kamata.

Trenutni ceh bi iznosio 72 eura. 

U redu, zamolila sam ih da mi pošalju podatke za uplatu te specifikaciju kamata na mail.

Jedino što sam, međutim, dobila jest mail s brojem ziro računa i podacima za uplatu. Dakle, nit kakvog službenog dopisa, nit kakve specifikacije, ništa...

Samo da se dopis temelji na Ovrv..., cifra i žiro račun.

Kada sam zatražila specifikaciju, odpisali su mi da bih ja trebala imati rješenje iz 2018., pa da si provjerim unutra a da mi oni mogu poslati samo specifikaciju onoga što je "otpisano"(a "otpisano" mi je kao 1,80 eura).

E sad, jesam li ja luda, ili tu nešto jednostavno ne štima?

Zaista nemam problema s plaćanjem nečega ako postoji dug, no - to se tak jednostavno ne radi. Ako dobiješ od suda nešto, ili javnog bilježnika, ili odvjetnika, uvijek je prisutna i neka spranca, obrazloženje te specifikacija. 

Pa vas iskreno molim za pomoć i savjet.

Puno lijepih pozdrava, 

Ivana 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • drot13 je promijenio naziv u Ovrha bez specifikacije

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija