Jump to content

Teška prometna i pitanje naplate osiguranja


Robert945

Preporučene objave

Poštovanje...

Polovicom 12mj.imao sam tešku prometnu nesreću  u kojoj sam dobro nastradao s višestrukim ozljedama i traumama ali sam ostao živ.

Trenutno u fazi oporavljanja plus iščekivanje još jedne operacije kao posljedice iste.

Auto mi je totalna šteta,nevozna zgužvana hrpa lima,a krivac za nasreću je poginuo.

Još nisam potezao pitanje auto osiguranja (moje nazovi to sada vozilo je još uvijek pod registracijom).

Kako po pitanju odštete mislim angažirati nekog odvjetnika i to nakon završenog liječenja, zanima me da li da rješavam osiguranje auta putem osiguravajuće kuće za prometnu nesreću SADA (dok je još aktivna moja polica osig.i da li je ona uopće bitna kao takva)... a da posebno rješavam odštetu za narušeno zdravlje?

Ili da sve to skupa zajedno prepustim odvjetniku?

Nadam se da je razumljiv tekst.Hvala unaprijed za savjet

LP ,Robert

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala za brzi odgovor....

Ma odjavim to lako,samo kad dodjem sebi i budem u stanju da mogu koliko toliko hodati...

Policija je skinula tablice i dala potvrdu o tome..

Još jedna  stvar..Nisam dobio ono klasičan izvještaj o očevidu policije ,već samo nekakvu potvrdu o nesreći (podaci o učesnicima,vozilima,ozlijedjenima,šteti na vozilima, poduzetim radnjama itd.)

Taj očevid je  proslijedjen na Općinsko državno odvjetništvo u Novom Zagrebu,kako sam shvatio to je procedura kad ima poginulih i valjda zahtjev za tim se traži pisanim putem

Još jedno pitanje u vezi odvjetnika...čuo sam da ima odvjetnika koji su specijalizirani za takve prometne situacije i sad kako sam ja iz Rijeke,prometna se desila u Zg županiji što je pametno...angažirati nekoga tamo budući da je centrala osiguranja u Zg ili je to nebitno za slučaj

I zadnje ima li kakva preporuka takvih odvjetnika  koji rade na postotak bilo u Ri ili Zg.

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija