Jump to content

Zahtjev za sporazumni raskid radnog odnosa


pravnica amaterka

Preporučene objave

Predala sam zahtjev za sporazumni raskid radnog odnosa sa određenim datumom uz napomenu da cu do tog datuma koristiti stari i razmjerni dio novog godišnjeg.

Odobrili su mi korištenje razmjernog godišnjeg.Koji su mi daljnji koraci tj do kojeg roka da čekam odgovor na zahtjev za sporazumni i da li to znači da nema otkaznog roka?Zato sam i tražila sporazumni da nema otkaznog roka?

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 minuta, Borbena7 je napisao:

Baš ste ga zakomplicirali, jer sve što ste napravili je pogrešno.

Kako glasi odobrenje koje ste dobili od poslodavca? Kada ste uručiti taj zahtjev? Koliko bi trebao trajati otkazni rok? Koliko imate dana starog i novog godišnjeg?

22.4.sam predala zahtjev za sporazumni a 23.4. zahtjev za razmjerni novi godišnji ukupno imam 16 dana godišnjeg dali su mi rješenje da mi se odobrava razmjerni dio godišnjeg za 2024.godinu otkazni rok nisam spominjala jer sam pročitala da kod sporazumnog nema otkaznog roka trenutno sam na godišnjem starom a od idućeg tjedna na novom

Što da onda radim ? Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 10 minuta, Borbena7 je napisao:

Onda Vam nisu odobrili korišnjenje svih 16 dana

rečeno je 6dana starog do 29.4. a od 30.4.do 14.5.je 10 dana novi - tražila sam sa 15.5.  zaključenje radnog odnosa

Da li mi mogu tako onda dati sporazumni ? I koji je rok primjeren da mi odgovore na zahtjev za sporazumni? Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 14 sati , zapamti je napisao:

Pozdrav,

Ako sam podnio potpisan zahtjev za sporazumni raskid ugovora o radu s odredenim datumom. Jesam li dužan potpisati isti sporazum i jel mogu nastaviti raditi?

Sporazum da bi bio valjan mora biti potpisana od svih strana.

Kako mislite, da li možete nastaviti raditi? Ako ste dali otkaz, onda su već nastupile pravne posljedice tog otkaza i teče otkazi rok.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija