Jump to content

ovrha na revolut i skrill


DAVOR777

Preporučene objave

Kako funkcionira isplata plaće na Revolut ili Skrill Hrvatskog poslodavca,u slučaju da je zaposlenik blokiran i radi kod 2 poslodavca po 4 sata,prvi poslodavac isplaćuje u Hrv banku i 1/4 uzima ovrhu.Kakva je situacija s Revolut i Srill.

Hvala puno

uređeno: od Borbena7
Velika slova smatraju se vikanjem na forumu
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u ovrha na revolut i skrill
prije 1 sat, DAVOR777 je napisao:

Kako funkcionira isplata plaće na Revolut ili Skrill Hrvatskog poslodavca,u slučaju da je zaposlenik blokiran i radi kod 2 poslodavca po 4 sata,prvi poslodavac isplaćuje u Hrv banku i 1/4 uzima ovrhu.Kakva je situacija s Revolut i Srill.

Hvala puno

Hvala hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
prije 13 sati , kkkkkaaaaajjjjj je napisao:

Da li to znaci da ako se placa isplacuje na Revolut, vjerovnici koji bi eventualno pokrenuli ovrhu, ne mogu nista ovrsiti i stavljaju se u nepovoljan polozaj?

Mogu pokrenuti ovrhu na pokretninama, nekretninama itd.

I nigdje ne piše da ne mogu krenuti u ovrhu po računima u inozemstvu ( Revolut ). Ali to je proces koji traje i košta.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 27. 05. 2024. u 9:46, TonyBob je napisao:

Mogu pokrenuti ovrhu na pokretninama, nekretninama itd.

I nigdje ne piše da ne mogu krenuti u ovrhu po računima u inozemstvu ( Revolut ). Ali to je proces koji traje i košta.

Poslodavac mi je dao informaciju da mi oni svejedno moraju obracunati zasticeni i nezasticeni dio place i da bi mi na Revolut isplatili samo zasticeni dio place. To mi nema smisla?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 14 minuta, kkkkkaaaaajjjjj je napisao:

Poslodavac mi je dao informaciju da mi oni svejedno moraju obracunati zasticeni i nezasticeni dio place i da bi mi na Revolut isplatili samo zasticeni dio place. To mi nema smisla?

Revolut nije zaštićeni račun. Zaštićeni račun je onaj koji otvara Fina na zahtjev radnika.

Ako naprave tako onda su u prekršaju.

Zaštićeni dio plaće ide na zaštićeni račun a nezaštićeni na redovan ( u ovom slučaju Revolut ).

 

Pitajte poslodavca kako bi vam isplatio plaću da zatvorite sve račune i ostavite samo Revolut :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , kkkkkaaaaajjjjj je napisao:

Poslodavac mi je dao informaciju da mi oni svejedno moraju obracunati zasticeni i nezasticeni dio place i da bi mi na Revolut isplatili samo zasticeni dio place. To mi nema smisla?

vrlo moguće da su u pravu....

ako poslodavac provodi ovrhu (jer je to npr. zatražio ovrhovoditelj) on je dužan tebi isplatiti samo dio koji ne podliježe ovrsi ,a ti biraj dal ćeš na zaštićeni ili neki drugi

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 8 sati , Mister-X je napisao:

vrlo moguće da su u pravu....

ako poslodavac provodi ovrhu (jer je to npr. zatražio ovrhovoditelj) on je dužan tebi isplatiti samo dio koji ne podliježe ovrsi ,a ti biraj dal ćeš na zaštićeni ili neki drugi

To je u slučaju ovrhe na plaći.
Ako ovrhu provodi Fina onda ide kako sam napisao.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija