Jump to content

policiski izvjestaj zakljucen bez moje izjave (bio sam u hitnoj)


anonimno

Preporučene objave

vozim glavnom ulicom , iz sporedne mi dolazi auto, ukljucuje se na glavnu ulicu ja ga zaobilazim pri brzini od 40-50km/h ,

dolazim oko metar do auta i on naglo skrene pred mene ja ga pokusavam izbjeci pa se naglo vracam na desni kolni trag ali ne uspjevam izbjeci sudar vec se zabijam u zadnji desni branik auta i padam s motora (i suvozac)

policija navodi u izvjesce da ja nisam drzao odstojanje izmedju mog i njenog vozila te da sam ja kriv !!!

HITNO MOLIM POMOĆ

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vozim glavnom ulicom , iz sporedne mi dolazi auto, ukljucuje se na glavnu ulicu ja ga zaobilazim pri brzini od 40-50km/h ,

dolazim oko metar do auta i on naglo skrene pred mene ja ga pokusavam izbjeci pa se naglo vracam na desni kolni trag ali ne uspjevam izbjeci sudar vec se zabijam u zadnji desni branik auta i padam s motora (i suvozac)

policija navodi u izvjesce da ja nisam drzao odstojanje izmedju mog i njenog vozila te da sam ja kriv !!!

HITNO MOLIM POMOĆ

 

Ajde sad polako!!!

Što si sve od papira dobio na ruke odkad si imao prometnu nesreću???

U kakvom si stanju bio na hitnoj, mislim da li je bilo moguće razgovarati sa tobom??

Policijsko izvješće nije kraj svijeta i neće se otopiti baš svi ledenjaci na polovima!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Policija samo ( bez obzira o čemu se radi ) na mjestu događaja zatečeno stanje ( koje je policija u tom trenutku zatekla , ne što je bilo prije ) unosi, odnosno o isome satavlja zapisnik o očevidu. Eventualno ako policija zaključi da po onome što su oni zatekli na mjestu događaja postoji elemenata za podnošenje prekršajne ili kakznene prijave protiv nekoga to će i učiniti i isto prosljediti nadležnom sudu.

 

Na sudu če se tek početi odmotavati klupko i postavljati kockice na svoje mjesto ( u postupku ) , pa će na kraju svega sudac donjeti konačnu odluku o tome da li je netko kriv ili ne, a ne policija .

 

Čekaj sud i na nađi si odvjetnika, bez obzira. :fuckam:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

u ovoj prometnoj nisam naveo da sam u drager napuhao 0,40 promila alkohola poslije nesrece.

 

od papira sam dobio samo izvjesce da sam imao prometnu na toj i toj adresi u to vrijeme s vozilom itd priznao sam da sam popio dva piva 2 x pivo 0,33 lit i da sam napuhao 0,40

 

 

Hoce li mi kolicina alkohola biti razlog nesreci !!??

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako se ispostavi na sudu da sam ja kriv za prometnu nesrecu tko ce snositi odgovornost za stetu nastalu na vozilu koja je sudjelovala u prometnoj?

hocu li imati i ja pravo da trazim ostetu na svom vozilu??

 

podsjecam imao sam 0,4 promila alkohola

 

- moje osiguranje je Osiguranje Zagreb

- a od drugog vozila je Croatia Osiguranje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja sam isao glavnom ulicom, s desne strane 50tak metara ispred mene auto se ukljucio u promet sa sporedne ulice (meni s desne strane) posto je isao jako sporo ja sam ga krenio obilaziti ali nisam znao da vlasnik zivi četiri kuće od toga krizanja s desne strane , ja sam vec bio u obilazenju kada je auto skrenio

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija