Jump to content

Tablica_download


Baggio

Preporučene objave

  • 3 mjeseci kasnije...

ante3 je napisao:

Uzeo sam ovu tablicu, ubacio podatke i mirovina mi ispada 4.340,22. Obračun mi je izvršen 15. veljače ove godine i brojka koju sam dobio je 4.838,00. Ako ne vjeruješ probaj za čin - čn, RVI, gardijska brigada, 32 godine staža, omjer 40 vojno - 60 civilno.

 

Ma nema beda, imaš očito veći civilni PVB kojeg je nemoguće ovak točno izračunati.

Sreća tvoja da je veća mirovina! :-)

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ante3 je napisao:

Virujte mi da ništa iz rješenje nisam pročitao osim iznosa iako sam ga dobio prije 10 dana. Mrzim ta rješenja jer su toliko komplicirana, a uglavnom napisana sa nizom štamparskih i drugih grešaka.

 

Probaj upisati PVB iz rješenja za civilni dio na dnu tablice (polje je otključano), pa ćeš vidjet razliku.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Baggio u pravu si, kada sam u tablicu unio PVB iz rješenja (umjesto 1.0000 unio sam svojih 1.4670) dobio sam točnu brojku. To su prosječni vrijednosni bodovi ostvareni u bilo kojih uzastopnih 25 godina osiguranja. Kod mene su bili najpovoljniji od 1980. do 2005. godine. Pozdrav!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ante3 je napisao:

Tablica je dobra i to ti dešava ako datume nastanka invalidnosti i datum navršenih 55 godina života napišeš ovako: npr. 01.02.2006.

Potrebno ga je napisati ovako: 1.2.2006

Ispred datuma bez nule, a iza godine ne stavljaj točku. Probaj!!!

 

Datum se može pisati u bilo kojem obliku:

1. 01.02.2006

2. 1.2.2006

3. 01/02/2006

-bitno je samo ne stavljati točku iza godine.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija