Jump to content

HRVI iskaznica


OKAN

Preporučene objave

mislim ,a i predlažem da iskaznicu hrvi trebaju dobiti svi koji imaju rješenje o invalidnosti,to bi bilo pošteno da MOBMS izda uz neku simboličnu naknadu.ovo sa udrugama je nametnuto kako bi pojedinci mogli koristiti novac od članarine,razne neke aktivnosti koje opet samo pojedinci u udrugama korisiste,a usput ta članarina i nije baš mala iako bi mogla biti simbolična obzirom da udruge dobivaju sredstva od države.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Slažem se s mišljenje deltacro jer nije neka prevelika investicija napraviti iskaznice za tu populaciju. HVIDR-a uzima veliku članarinu iako je financirana od strane države, ima "pauk vozila", parkirališta, itd. Ako ljudi u toj udruzi rade volonterski (ako je tako) gdje onda idu prihodi od izvora koje sam prethodno nabrojao. Ispada da je biti član HVIDR-e biti jedan od njenih sponzora. Ja nisam član pa možda nisam upućen u rad te udruge, ali imam mišljenje da su sve te udruge nekim ljudima majke, a nekima maćehe.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Isto sam mišljenja da treba izdati iskaznicu državna institucija a ne udruge. Bio sam član udruge,neću je imenovati,nisu se udostojii ni da mi iskaznicu naprave.Uplatnice su redovno slali i to na meni visok iznos.Ja sam ih redovito plaćao i na kraju prestao ,To su napravili mnogi drugi i onda su nam nakon mnogo opomena poslali spisak isključenih.Tako je priča završila.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

koliko znam postoji propis od prije po kojem iskaznice su trebale bit takve kave su sad samo je na poleđini trebalo pisati-dragovoljac ili hrvi i postotak isto tako to su trebali dobit i članovi obitelji,ali praksa je kod nas drukčija,neko je napravio dobar posao sa iskaznicama koje u biti ničemu ne služe

zozef je napisao:

Isto sam mišljenja da treba izdati iskaznicu državna institucija a ne udruge. Bio sam član udruge,neću je imenovati,nisu se udostojii ni da mi iskaznicu naprave.Uplatnice su redovno slali i to na meni visok iznos.Ja sam ih redovito plaćao i na kraju prestao ,To su napravili mnogi drugi i onda su nam nakon mnogo opomena poslali spisak isključenih.Tako je priča završila.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija