Jump to content

Utopija!


mk

Preporučene objave

Kolege i kolegice!

Ja sam promašen slučaj.

Otkazao rok u 9 da bi kao uspio sve stići u 10 mj,jer nisam stigao i sad sam shvatio da opet isto!

Naime,građansko sam tek na stvarnom i ne vidim način da to stignem proći ,a kamoli zapamtiti!

Inače,shvatio sam da ne znam ni ono kaj bi trebao znati ,jer sam kao to prošao po 5,6 puta.Recimo iz gp-a ja ne znam ni preinaku ,ni načelo otvorenog pravosuđenja itd.Toga ima toliko kaj ja ne znam, da jedini zaključak koji se nameće je da ja ne znam učiti i da sam jako GLUP!

Samo kaj to ne mogu reći svom šefu,jer on to neće shvatiti,briga njega jer on uvijek može naći drugu žrtvu da mu radi.

Stoga, pomoć Vas molim,kak da to građansko najbrže probam proći i savladam!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Nisam još dobio rješenje o datumu,al su mi rekli da bi trebao biti 29.10.

Takva me panika i kriza trese da ne mogu k sebi doći.

Svaki dan odustanem ,pa krenem.

Nisam ni znao da sam takav paničar i mlakonja.

Pozdrav svima koji su u sličnoj situaciji trenutno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ajmo lega malo pozitive...

Dnevno vrijeme za učenje min 8-10 sati dnevno. Diplomirao jesi znači to sve negdje čući.Svi se presjeku u vrijeme učenje i to je normalno. Nađi nekog da te ispita tko je prošao i sve polako i temeljito i biti će sve OK. Nema odustajanja uvijek možeš (nedajBože) pasti, ali pasti bez borbe je sramota. Kreni i bubaj bubaj bubaj. Izolacija, koncentracija, disciplina.

;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

NIsi glup i nemoj to govoriti! Svima nam je tako, borba svaki dan.. Sjedi i bubaj koliko možeš, nemoj se mučiti... Kad sam slušala ispite, vidjela sam da nije to tako strašno kao što se čini... Sve ti je to negdje u glavi, pomoći će ti i oni..ne daj se!

Šta stigneš, stigneš, ne opterećuj se previše.

P!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija