Jump to content

dragovoljački dodatak


kuki35

Preporučene objave

dragovoljac sam od 01 09 91 do 09 09 93 HV nakon toga od 13 12 93 do 09 10 94 spec.policija.Sve je prva crta od Vinkovaca do Dubrovnika , i 13 god. staža u HP. Dobio sam 20 posto invalidnosti na ptsp , vještak mi je dao omjer 40 rat 60 mir. zamolio bi nekoga da mi izračuna kolika bi bila mirovina i zaboravio sam reći da iz rata imam čin desetnika, a navodno trebam dobiti stožernog narednika- a neznam gdje to treba tražiti inaće sam 71 godište, unaprijed zahvaljujem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kuki35 je napisao:

dragovoljac sam od 01 09 91 do 09 09 93 HV nakon toga od 13 12 93 do 09 10 94 spec.policija.Sve je prva crta od Vinkovaca do Dubrovnika , i 13 god. staža u HP. Dobio sam 20 posto invalidnosti na ptsp , vještak mi je dao omjer 40 rat 60 mir. zamolio bi nekoga da mi izračuna kolika bi bila mirovina i zaboravio sam reći da iz rata imam čin desetnika, a navodno trebam dobiti stožernog narednika- a neznam gdje to treba tražiti inaće sam 71 godište, unaprijed zahvaljujem.

Rješenje o policijskom zvanju tražiš u svojoj PU,i kad dobiješ rješenje o mirovini ono se prevađa u pripadajući vojni čin.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Mirovina se izracunava prema cinu koji imas na dan stupanja u mirovinu. Taj cin koji trebas dobiti je pocasni cin i njega ne trebas ti traziti vec ce ti bit dodjeljen po automatizmu i onoliko brzo koliko je potrebno da birokracija odradi svoj dio posla. Taj pocasni cin nece imati nikakvog utjecaja na visinu mirovine koliko je meni poznato.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija