Jump to content

puno iza uha


maligant

Preporučene objave

pozdrav...

 

ovaj post ce malo zvucat protiv policije ali svaka rijec je istinita ...

 

zivim u malom gradu koji je 95 bio prvi u broju ovisnika na broj stanovnika tako da nas policajci dozivljavaju kao gangstere iz americkih filmova...doslovno sve izmedju 15 i 35 godina...

 

i tako jedne noci vozili se mi u autu po gradu,muzika nabija,svima dobro kad najednom prestigne nas auto sa upaljenom rotacijom i zaustavi...

 

postroje nas kao pred smaknuce i narede da nitko nesmije pisnut...

i mi stojimo kao majmuni u tisini kada policajac nakon predetaljnog pretresa auta naredi bezobraznim tonom da otvorimo zakljucani pretinac u autu...

ja ga upitam da mi objasni cemu sve ovo i da mi pokaze komad papira na kojem pise da sam mu duzan to i otvorit...

 

nisam ni zavrsio recenicu dobio sam takvu saku u glavu kakvu u zivotu nisam dobio a i prometni znak pored kojeg smo stajali mi zaljepi drugu...

 

krvi ko u prici,ja ne vidim nista a drot sa vrlo smrdljivim dahom mi kaze da se ne pravim pametan jer ce me noc pojest(neznas ti sa cime mi mozemo proc nekaznjeno-doslovno)

na to sam poludio i rekao da mi da broj znacke(on i dvojica koja su bila sa njime) i da mu to necu to otvorit makar mi pucao u usta...

 

i nista...dobijem jos par saki u glavu i noga u rebra(lego na pod i pokrio se)kad najednom policajci promjene plocu i kazu da mozemo ic i da ovo ne spominjemo nikom(mrak i te price)

 

moje pitanje:tog policajca iz doba komunizma(koliko im je zao sta je to doba gotovo)u zadnjih 10 godina je 50 ljudi prijavilo za takva ili gora sranja...suspendiraju ga na kratko vrijeme i opet ista prica...sta se moze napravit pa da ga se,ne makne sa ceste,nego strpa u zatvor???

 

priznajem,grad je pun narkomana ali ja i ljudi koji su bili samnom u autu nismo...ja idem na fax i nemam nista osim par kazni za kacigu(ovi drugi isto neke sitne prekrsaje)

 

ima postenih i uviđavnih policajaca ali ovaj je bas manijak na power tripu...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

alarm03ua3.gif

 

Vidjeli policajci da je ekipa g030.gif u automobilu i riješili da Vas malo "prekontroliraju" na što imaju pravo, a to bi i ti trebao znati, a ne prilikom kontrole biti još i bezobrazan prema "drotovima" koji su Vas postrojili "kao pred streljački odred". S obzirom na tvoj rječnik i ponašanje dobro si i prošao. Policajac te nije trebao udariti ali valjda si iz toga i nešto naučio. Možeš se žaliti na tel. za pritužbe građana na postupak policije 0800 - 0092 ili otići u nadležnu PP i žaliti se njihovom rukovoditelju. Ne zaboravi da je i policajaca bilo više i da će svi oni dati istu izjavu koja njima odgovara pa kako će tvoja žalba na njihovo postupanje proći možemo lako predvidjeti.

 

n040.gif

 

Gledam tvoje postove pa vidim da si miljenik policije. Ili za to postoji razlog ili nemaš sreće.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Obavezno oprijavi tog policajca jer je on razlog zašto previše građana ne voli policiju. Ako si bio na hitnoj uzmi taj papirić i prijavi sve policiji, ali nikako u onoj postaji odakle su ti policajci, već nekoj drugoj. Ima dovoljno dokaza na tvojoj strani jer policajci očito nisu sastavili nikakvu službenu zabilješku o događaju i teško će se izvlačiti kako si ti npr. njih provocirao ili udarao

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pa napisao sam kakav je grad,svi smo miljenici policije...

 

"prilikom kontrole bit bezobrazan prema drotovima"-ako je pretinac zakljucan moja je dobra volja ako cu mu ga otvorit ili ne...

a ovaj je majmun totalni i lupa one koji mu se nece nacrtat doma sa pistoljem...

 

dobar je savjet utjerivaca...a mrljavac si 5-0

hvala....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Službene zabilješke se pišu i spemaju na kompjuteru (bar u našoj PU, a vjerujem i drugim) i vrijeme (datum, sat, minuta) se bilježi automatski (kao i za svaki drugi dokument). Uvidom u te podatke jasno se može dokučiti kada je bilješka sastavljena.

Čak i one službene zabilješke koje se ne pišu na kompjuteru imaju svoj broj, a datum broja se opet uzima bez mogućnosti krivotvorenja

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U našoj PU ne na PC-u. Sl. zabilješka se piše na A4 papiru, starom dobrom pisaćom mašinom. Broj, datum itd. na novu bilješku opet upišeš isti bez ikakvih tragova da je nešto mijenjano (nema korektora i sl. brljanja jer je novi A4 papir). ;-)

 

Može se i na PC-u sl. stvar lako napraviti, pogotovo ako se radi operativnim sustavom Windows.

Npr. promijeni se datum i vrijeme u tray-u (dolje desno) a možemo to napraviti i na više drugih načina.

 

U ovom slučaju vjerojatno nije sačinjena sl. zabilješka već bi se moralo pisati novo pismeno, a to bi zahtjevalo novi broj, a možemo i staviti podbroj ;-) i izbjegle bi se komplikacije (ukoliko se maligant bude žalio), a izjava svih pol. službenika znamo kakva bi bila pogotovo ako nema traumatološkog lista.

 

Mislim da oko ove teme ne bi bilo pametno više pisati.

:-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Broj, datum itd. na novu bilješku opet upišeš isti bez ikakvih tragova da je nešto mijenjano
Može se i na PC-u sl. stvar lako napraviti, pogotovo ako se radi operativnim sustavom Windows.

 

Eto što ti je naša policija. :policajac:

Nije loša kada je riječ otkrivanju kriminala, ali je još bolja kad ga treba prikriti :lizaljka::sklanjaj:

Morat ćemo iznsitirat na promjeni pravila postupanja, jer ako vas Mrljavac uhvati bit će vam :batina: , a onda će te još završiti kod :sudac: iako ste nevini :-? .

 

Dakle s policijom sve na fine :-D:-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani Maligante ,

Divim se Vašoj građanskoj hrabrosti i spremnosti da ukažete na skandalozno ponašanje policajca , te tako zaštitite ostale ljude od njegovog maltretiranja i divljanja .

 

Takvim nasilničkim tipovima , koji su očito i jako lagani ispod kape , nije mjesto u policiji jer narušavaju ugled velike večine kulturnih i dobronamjernih policajaca .

 

Podnesite pisanu predstavku Ministarstvu unutarnjih poslova, koji će sukladno članku 6. Zakona o policiji ispitati navode predstavke i u roku od 30 dana dostaviti Vam odgovor .

Obvezno navedite svjedoke , koji su valjda hrabri kao i Vi ,i priložite lječničku potvrdu o povredama koje ste zadobili.

 

Konzultirajte se i s odvjetnikom , pa iz svega nekaj i zaradite .

 

Zlostavljač bi mogao biti kazneno prijavljen zbog zlostavljanja u obavljanju službene ili javne ovlasti te nanošenje lakše ozljede .

 

Nedavno je i pomoćniku načelnika Policijske postaje Zlatar Bistrice ruka bila brža od misli , pa bi mogao biti kažnjen višegodišnjim zatvorom jer je zlostavljani osumnjičenik u komi i bori se za život .

 

Neprijavljivanje zlostavljača u policijskim odorama , zbog kukavičluka , može dovesti i do strašnih tortura koje možete vidjeti na stranici :

 

http://www.thesmokinggun.com/archive/years/2007/0524072torture1.html

 

 

Slike mučenja su jezive , pa dobro promislite prije nego ih pogledate .

 

Želim Vam odlično zdravlje i što manje bliskih susreta s policijom !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija