Jump to content

Žalba na visinu internet računa


horheo

Preporučene objave

23.11.2007 primjetio sam da mi se netko spojio preko mojeg WLANa i krade mi podatke ukupno mi je netko ukrao 30 GB preko bežičnog interneta. U T Comu mi kažu da pišem žalbu na račun. Ja to ne namjeravam platiti , jel ima netko neku ideju kako da izbjegnem plaćanje tih Gb koje nisam skinuo. Možda ima nešto u Pravilniku o zaštiti potrošača ili nešto slično. pomozite hitno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mislim da ti zalba nece pomoci, ali probaj.Sam si kriv sto si dopustio da ti netko krade podatke.Svoju mrezu si duzan zastiti i to kako ti pise na stranici davatelja usluga.Njjednostavnije ti je WEP kljucem.Ovu tvoju kradju mozes usporediti sa kradjom vozila i to na nacin da si ostavio otkljucan auto i kljuc u bravi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ogilvie slažem se u potpunoasti i to ću napraviti , za ratu koju plaćam t- comu ću plaćat za laptop,

a RAUL ti si stvarno maluoman, ako ostaviš auto s ključem u bravi i netko sjedne i odveze se to nije krađa? taj nije lopov? tog neće policija tražit?

kako volim kad se ljudi prave pametni ,a ispadnu glupi ko k...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

a što ako ja to neznam zaštitit svoju mrežu, nitko me to nije ni upozorio od strane T coma, niti sam ikad čuo za takvo što, to je propust Tcoma i od mene neće kune vidjet, to je ista stvar kao i dialeri , ako budu pametovali u t comu raskinut ću ugovor iovako NISAM ZADOVOLJAN S NJIHOVIM USLUGAMA, T COM JE KATASTROFA, PRESKUP, ODNOS PREMA POTROŠAČU KATASTROFA, VEZA PUCA, PO NEKAD TJEDAN DANA NEMAM VEZE, ITD......

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

a što ako ja to neznam zaštitit svoju mrežu, nitko me to nije ni upozorio od strane T coma, niti sam ikad čuo za takvo što, to je propust Tcoma

 

Vjerojatno ću se poslije mrziti što branim t-com, ali u točki 6.1. Općih uvjeta za t-com internet usluge stoji: "Pretplatnik potvrđuje da je upoznat te prihvaća i obvezuje se da će se prilikom korištenja T-com internet usluga pridržavati pravila ponašanja i obveza te primjenjivati zaštitne postupke i programe od strane HT-a koji su dostupni na web T-com stranici (...)"

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kao prvo nije lijepo castiti ostale forumase raznim epitetima ( to ti je stvar osobne kulture).Kao drugo kao sto je rekao jedan od clanova trebao si procitati sve uvjete kada si potisivao ugovor.Ako neznas namjestiti zastitu potrazi strucnu pomoc.Sto se tice auta ako ti ga neko ukrade na gore nareceni nacin i ti si krivac sto se to dogodlo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

raul moj dragi kako mogu ja bit kriv što je netko lopov i krade aute, ja sam vidio jednom auto sa ključem u bravi na OMW benzinskoj crpki na parkiralištu i bio je BMW noviji , lik je bio pijan ko čempres i otišao je u birc i ostavio ključ u vratima, ja nisam odmah uskočio u auto i dovezao se jer nisam LOPOV, a onaj koji ukrade auto otključan ili neotključan je kriv za to , meni je trebao serviser naparviti lozinku na bežični internet kad mi ga je spajao, ja to neznam napraviti , a ni moj otac na kojeg glasi linija, činjenica ja da ja nisam skinuo te podatke i neću ih plati, a t-com me može poljubit u ....., ako mi ne priznaju reklamaciju , odo ja na iskon , pa vi mene tužite u t comu vidimo se na suđenju nikad hhahahahahahahhahaha

 

neće mene nitko j....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mestre moj...vidim da si jako slabo infomaticki podkovan.Dok ne podmiris racun neces moci prijeci na Iskon, to je prva stvar.Pogledaj malo vlasnicku strukturu Iskona i vidjeti ces da je vecinski vlasnik Iskona T-com :-P .Oni su ga kupili kako bi dobili koncesije koje je dobio Iskon, a T-comu nije uspilo, nadalje Iskon sluzi T-comu za obracun sa drugim pruzateljima usluga( nesto kao Tomato sto sluzi VIP-u )Osiguravnje mreze nije stvar t-coma, vec tvoja, to ti pise u ugovru.Ako neznas sam, trebao si nekoga pitati da ti to ucini.Kako kaze ona narodna ko'ne plati kurvu, plati likara :-D

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dobro majstore onda neću preć na iskon , nego na vip

koji ima sigurno nešto takvo ,naći će se uvijek nešto, sve ću napravit , jer ne volim da me izrađuju ko kurvu

a što si ti zapeo da mi proturječiš cijelo vrijeme, nisma tražio nekog za svađanje nego za savjet

koji je k... vama tu svima , ovdje ljudio traže svjet kako izbjeći plaćanje kazne ili nešto tako , a pamtetnjakovići poput raula , utjerivačazakona i sličnih ti pamteuju i zeru. nevjerovatno , vas bi trebalo izbacit s foruma

oprosti gospodine savršeni raule što nemaš takvih problema

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija