Jump to content

sam skrivi prometnu, u zapisniku piše odbio puhati alkotest


cavron

Preporučene objave

Dobar dan svima.

Prije par dana u ranim jutarnjim satima skrivio sam prometnu nezgodu. Zadnje čega se sijećam je da mi je pas pretrčao cestu i da sam ga pokušao izbjeći. Nakon toga crno-mrak. Kad je policija došla na uviđaj, bilo je puno ljudi i došla mi je i majka. ( ja se ničeg ne sijećam)

Kako majka kaže pokušao sam puhati alkotest, ali nije išlo. Zapisnik nisam dobio.

Zvao sam MUP no oni tvrde da sam zapisnik morao dobiti...

Došla je šlep služba i otišli smo kući.

U popodnevnim satima sam hospitaliziran, zbog povraćanja vrtoglavica, glavobolje.

Ležao sam 2 dana u bolnici Odpušten sam na kućnu njegu.

Dijagnoza potres mozga, kontuzije ruke, noge.

Majka kaže da sam bio u evidentnom stanju šoka i da ne shvaća zašto me nisu odmah odveli na hitnu???

U nesreći sam oštetio 3 automobila i zabio se u zid, nitko osim mene nije ozljeđen.

Auto je nov i ima kasko kod euroherca.

Kakve su mi šanse za bilo što.

Hvala unaprijed na pomoći

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako ti je stvarno pas pretrčao cestu, onda si pehista, jer upravo je to jedan od najčeščih izgovora kojai suci čuju, od ljudi koji su skrivili prometnu nesreću (i to je jedino što se sjećaš)

 

Nadalje, nisi bio pijan, a nisi mogao puhati aklotest! Ovo je zaista peh za pehom. A pretpostavljam da nisi ni tražio analizu alkohola u krvi.

 

Mislim da ćeš ti nevin biti osuđen.

 

Što se tiče odštete, to će prvo platiti osiguranje, a onda će tražiti regres od tebe zbog vožnje u pijanom stanju.

 

Nemoj se ovjde zahebat pa ne upustit' se u raspravljanje kad te budu pozvali kao umješaća u parnicama vlasnika automobila i zida protiv osiguranja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kratko, ako si popio, a čini se da jesi, a isto se čini da nitkog drugog nije bilo ko bi mogo biti kriv ( osim čuke i zida ) osiguranje će platiti oštećenima, i to vjerojatno u mirnom postupku jer im ne paše plaćati kamate, pe te niko ni neće zvati kao umješaća) a ti češ još mnogo puta zamračiti kada ti osiguranje dostavi račun, pa tužbu...

 

inače ko god u prometu ima nezgodu sa više od 5 km/h ode u bolnicu u šoku i prijavi da mu se povraća, pa ga zadrže koji dan da budu sigurni da nema potres mozga ( jer se boje da ako ga puste kući pa ovaj zaspe i više se ne probudi da će ih rodbina tužit, a ne postoji uvjerljiv način da provjere ), a ne kažem da ti nije stvarno bilo loše, tako da to i nije neki argument...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nažalost taj nesretni pas je stvarno pretrčao.

Nisam znao da je to najčešći izgovor na sudu.

S obzirom da je prometna bila blizu moje kuće, moja majka je dotrčala, i ona mi je rekla da sam pokušao puhati, ali da jednostavno nije išlo.

Nije mi jasno, zašto me nisu odmah odveli na hitnu na vađenje krvi. Zar to nije procedura ako netko odbije puhati?

Imam otpusno pismo iz bolnice sa dijagnozom:

potresa mozga (commotio celebri), istegnuće vrata ( distensio mm Colli)...

Da sam bio pri svijesti sam bi tražio analizu krvi.

Kad sam došao k sebi u hitnoj sam zatražio i analizu krvi, ali oni su mi rekli da bez naloga policije to ne rade.

Zvao sam ja i prometnu, no oni su mi odgovorili da je kasno. S obzirom da mi nije bilo do ničega tu sam di sam.

Hvala na komentaru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Alkohol nisam konzumirao. S obzirom da se ja jos uvijek ničega ne sijećam, moja majka kaže, da sam pokušao u 2 navrata puhati balon, al da nije išlo. Nisu mi ponudili vađenje krvi, nego su odradili što hitnije posao , jer su morali hitno na neku 2 prometnu. Mene su spakirali na šlep službu i to bi bilo to.

Ja sam pitao na hitnoj da li mi mogu vaditi krv, i napraviti test, no oni su rekli da samo uz nalog policije. Zvao sam prometnu , i objasnio im slučaj, da ja ležim na hitnoj, no oni su se ogradili od svega i rekli da je previše vremena prošlo.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija